«Шалений Макс: Дорога гніву»: Тома Гарді замінили на Мела Гібсона

За допомогою DeepFake

Користувачеві YouTube вдалося зробити те, чого не зміг Джордж Міллер - показати Мела Гібсона в образі Макса Рокатанскі в четвертому «Шаленому Максі».

Творець знаменитої постапокаліптичної дизель-панк-серії фільмів «Шалений Макс» планував залучити до зйомок в четвертій частині франшизи зірку перших трьох стрічок Мела Гібсона.

Проєкт близько 17 років перебував у «виробничому пеклі», тож Гібсон змушений був поступитися своєю культовою роллю британському актору Тому Гарді.

Завдяки технології DeepFake, що дозволяє замінити частину початкового зображення на інше, стало можливим наочно уявити, як у фільмі виглядав би перший виконавець ролі Макса Рокатанскі.

Користувач YouTube під ніком Shamook опублікував на своєму каналі уривок з фільму, де обличчя Тома Гарді замінено на обличчя Мела Гібсона. Вийшло дуже органічно.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень