ON-LINE

Бред Пітт і Джонні Депп – найменш прибуткові актори

понеділок, 23 жовтня 2017
Оприлюднено рейтинг найприбутковіших акторів Голлівуду за 37 років

Популярне видання Variety провело дуже скрупульозну роботу і склало список найприбутковіших акторів Голлівуду за 37 років - з 1980 по 2017 рік. На першому місці опинився Еміліо Естевес, а ось замкнули рейтинг, ставши найбільш неприбутковими, Бред Пітт і Джоні Депп.

У трійці лідерів рейтингу Variety Естевес (син Мартіна Шина і рідний брат Чарлі Шина) заслужено посідає перше місце з великим відривом - на кожен долар, витрачений на зйомки фільмів з Естевесом, він приніс студіям 6,7 доларів. Глядачам Еміліо Естевес відомий за малобюджетним фільмами - це, в першу чергу, «Клуб Сніданок», «Молоді стрілки», «Стеження».

Друге місце в списку зайняв Жан-Клод ван Дамм ($ 4,20 на кожен витрачений долар), а замкнув трійку лідерів, незважаючи на всі скандали в кар'єрі, Мел Гібсон - фільми з ним (якщо підрахувати результати за всі 37 років) на кожен долар бюджету дають 3,5 доларів касових зборів.

Найбільш неприбутковими акторами виявилися актори, в кар'єрі яких великобюджетні блокбастери переплятаються з незалежним кіно, яке апріорі збирає мало. Перший з кінця - Бред Пітт: фільми з цим актором збирають в середньому 10 центів на кожен витрачений долар. «Срібло» трійки найгірших - у Джонні Деппа (20 центів), а «бронзу» найнеприбутковіших поділили відразу два актори - Роберт де Ніро і Г'ю Джекман (по 25 центів).

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Робота

    Робота. Ескаваторник. У Рівному. На будівництво. Висока оплата, постійна...
  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного