Маріон Котіяр стала мамою

Актриса, якій приписували роман з Бредом Піттом, народила дитину

41-річна французька актриса Маріон Котіяр народила дівчинку. Батько дитини - актор і режисер Гійом Кане - постійно перебував поруч з Маріон, поки вона була в лікарні.

Вже відомо, що дівчинку назвали Луїзою. І мама, і дитина почуваються добре.

Роман Котіяр і Кане почався 2007 році. У них вже є син Марсель. Офіційно пара свої відношення не оформляла.

Нагадаємо, раніше ходили чутки, що саме через Маріон Котіяр погіршилися стосунки у Бреда Пітта й Анджеліни Джолі, втім, ніякого підтвердження ця інформація не отримала – Котіяр спростувала чутки про роман з Піттом.

Маріон Котіяр відома за ролями у фільмах «Таксі», «Закохайся в мене, якщо наважишся», «Джонні Д.», «Початок», «Шпигуни-союзники» та ін. 2008 року актриса удостоєна премії «Оскар» у номінації «Найкраща акторка» за фільм «Життя у рожевому кольорі», в якому виконала роль Едіт Піаф. Маріон Котіяр стала другою акторкою, якій удалося здобути проемію «Оскар» за роль у фільмі іноземною мовою. Раніше цей рекорд утримувала Софі Лорен, яка отримала «Оскара» 1962 року.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень