Пісню групи «Queen» визнали найбільш позитивною у світі

Йдеться про композицію «Don’t Stop Me Now»

Дуже цікаве дослідження провели вчені Університету Міссурі, які на підставі кількох факторів і опитування виявили найбільш позитивну пісню в світі. Нею несподівано стала композиція «Don’t Stop Me Now» легендарної групи «Queen».

 

 

Визначення найбільш позитивної пісні в світі проходило у 2 етапи: спочатку дослідники провели опитування, з'ясувавши в учасників їх найулюбленіші пісні, а потім провели майже 2 тижні, вивчаючи загалом 126 запропонованих респондентами композицій. В результаті аналізу темпу, слів, тематики, тональності та інших факторів вчені заявили, що найбільш позитивною у всіх сенсах є пісня групи «Queen». Також до трійки найбільш позитивних пісень потрапили ще 2 відомі композиції – «Dancing Queen» групи «AВВА» і «Good Vibrations» групи «The Beach Boys».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень