В новому кліпі «Green Day» знялася українка

Світ побачив кліп на пісню «Bang Bang»

«Green Day» випустили кліп на композицію «Bang Bang», в якій шанувальниці групи грабують банк в масках Біллі Джо Аристронга, Майка Дернта і Тре Кула. Відео, що трохи нагадує класичний фільм «На гребені хвилі», було випущено в підтримку альбому «Revolution Radio», який надійде в продаж 7 жовтня.

Українська 18-річна акторка Іванна Сахно, яка знялася у цьому відео, дебютувала в серіалі «Леся+Рома». Також відома за фільмом «Іван Сила».

Крім кліпу на цю пісню група опублікувала ще й лірик-відео на сингл «Revolution Radio».

Нагадаємо, платівка «Revolution Radio» стане 12-м лонгплеєм групи. Після виходу альбому група відправиться в турне на його підтримку по Північній Америці і Європі.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень