Хто найпопулярніший в Інтернеті?

Пальма першості – у Кріштіану Роналду і Тейлор Свіфт

Як пише британське видання Sport з посиланням на дослідження Apple Tree Communications, форвард збірної Португалії з футболу та мадридського «Реалу» Кріштіану Ронаду є найбільш затребуваним чоловіком в соціальних мережах. Його віртуальними «друзями» стали понад 238 млн осіб. За цим показником легендарний футболіст поступається лише популярній співачці Тейлор Свіфт – у неї 246 млн шанувальників в Facebook, Instagram і на інших соцмережах. Тейлор - найпопулярніша жінка в Інтернеті.

До слова, така популярність просто так не дається - Кріштіану Ронаду і Тейлор Свіфт, крім своїх професійних досягнень, викликають повагу і своєю благодійністю.

Далі в списку онлайн-знаменитостей ідуть співачки Кеті Перрі (219 млн), Селена Гомес (205 млн) і Ріанна (190 млн передплатників). Загалом 65% знаменитостей в рейтингу найпопулярніших людей в Інтернеті проживають в США, причому більшість з них - жінки, які увійшли в історію шоу-бізнесу, як серйозні музиканти з хорошими вокальними даними.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень