Крокодил зловив гепарда (ВІДЕО)

Швидкість цього разу не врятувала хижака

Гід з нацпарку Крюгера (ПАР) Бусані Мтшалі проводив онлайн-сафарі для WildEarth & Beyond Phinda і під час ефіру помітив самку гепарда з двома дитинчатами, які були біля водопою. Незабаром один з дитинчат, молодий самець, спустився до води і почав акуратно пити. Він не помітив, що у водоймі зачаївся в засідці один з найнебезпечніших африканських суперхижаків - великий крокодил. 

Не минуло й кількох секунд, як рептилія кинулася на гепарда з води, швидко і чіпко схопила його за шию і затягла під воду, відпливаючи все далі від берега. Ще деякий час у воді спостерігалося бурління.

Бусані, якому було гірко спостерігати за тим, що відбувається, продовжив вести ефір і поділився рідкісними кадрами з глядачами по всьому світу.

Співробітники парку Крюгера відзначають, що «іноді природа буває суворою і складною для нашого розуміння», але «у кожної тварини є своя роль у вирі життя».

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень