Рівнянин назбирав під снігом грибів (ФОТО)

І зробив гарні зимові світлини мальовничої Рівненщини

Відомий фотограф Юрій Веремчук у переддень Різдва опублікував розповідь про мандрівку до зимового лісу. Насправді він планував піти на полювання, а натомість назбирав під снігом грибів. Юрій опублікував у мережі красиві світлини засніженого лісу.

Розповідь Юрія у соцмережі Facebook: 

Сьогодні передостаннє полювання на пушного в цьому сезоні. Виїхав і я, але от біда: рушницю забув. Не повертатись же! А ось фотокамеру ніколи не забуваю. Влаштував собі фотополювання. Поїхав далеченько, на північ, аж за річку Случ.

Сніжок білою ковдрою покрив поля, луки, лісові масиви. Зупиняюсь по дорозі зазнімкувати облаштоване єгерями місце харчування для диких тварин і... очам своїм не вірю: навколо, через снігове покривало, міріади зелекувато-сірих шапочок зелениць. Тепленькі, сніг їх не вкрив, танув.

Дістав з авто старе покривало і давай збирати зеленички. Три покривала назбирав, повний багажник. Думаю, вистачить, нехай ще комусь поталанить зібрати грибочків. Ось таке у мене видалось сьогодні полювання.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень