До рівненської школи з'їхались пожежники та правоохоронці (26 ФОТО, ВІДЕО)

За участю десяти спеціалізованих аварійно-рятувальних та правоохоронних служб співробітники ДСНС організували для учнів мегаакцію «Безпечні канікули»

29 квітня на території навчально-виховного комплексу № 12 міста Рівне співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій Рівненщини за участю десяти правоохоронних та аварійно-рятувальних служб області в рамках Тижня з безпеки життєдіяльності провели для учнів показово – навчальну акцію «Безпечні канікули».

Варто додати, що цей навчальний заклад обрали не випадково, адже він є найбільшим на теренах Західної України за кількістю школярів - більше двох тисяч учнів.

Метою заходу було навчити дітей правил безпечної життєдіяльності під час літніх канікул. Кожен працівник екстреної служби мав можливість розповісти школярам правила безпеки у власній галузі. До того ж, учням продемонстрували можливості спецавтомобілів та обладнання. Кожній дитині приділили належну увагу з боку представників спеціалізованих професій.

Безумовно, захід залишив у школярів безліч позитивних емоцій та вражень, а головне - кожен учень узяв для себе чимало корисних знань.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень