До рівненської школи з'їхались пожежники та правоохоронці (26 ФОТО, ВІДЕО)

За участю десяти спеціалізованих аварійно-рятувальних та правоохоронних служб співробітники ДСНС організували для учнів мегаакцію «Безпечні канікули»

29 квітня на території навчально-виховного комплексу № 12 міста Рівне співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій Рівненщини за участю десяти правоохоронних та аварійно-рятувальних служб області в рамках Тижня з безпеки життєдіяльності провели для учнів показово – навчальну акцію «Безпечні канікули».

Варто додати, що цей навчальний заклад обрали не випадково, адже він є найбільшим на теренах Західної України за кількістю школярів - більше двох тисяч учнів.

Метою заходу було навчити дітей правил безпечної життєдіяльності під час літніх канікул. Кожен працівник екстреної служби мав можливість розповісти школярам правила безпеки у власній галузі. До того ж, учням продемонстрували можливості спецавтомобілів та обладнання. Кожній дитині приділили належну увагу з боку представників спеціалізованих професій.

Безумовно, захід залишив у школярів безліч позитивних емоцій та вражень, а головне - кожен учень узяв для себе чимало корисних знань.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень