«Диспозиція 2022»: Луценко прогнозує «ізоляцію Порошенка», енергетичну кризу та «Поклон Путіну»

«Всі лінії напруги – зійдуться в лютому» (с)

Юрій Луценко опублікував сьогодні власний прогноз того, що чекає Україну та має статися з усіма нами вже в межах кількох ближчих місяців.

Подаємо без змін:

Диспозиція 2022

Цього року якось не міг відповідати на різдвяні привітання традиційним «Веселих свят». Вважав це неадекватним тому, що нам належить пройти в 2022. Прошу вибачення за негативну картину, яку викладаю. Але вчасно поставлений діагноз - головна умова перемоги над хворобою.

1. Посадка лідера опозиції та знищення свободи слова в Україні - головна передумова побудови авторитарного Зе-режиму.

Арешт майна Порошенка і його колишніх телеканалів - лише перша ластівка зачистки опонентів Зеленського.

Вже в найближчі дні підприємствам Ахметова нарахують 50 млрд недоімки з рентних платежів (яку вже «виявили» у Арселор-Мітала та Феррекспо-Полтава після зміни заднім числом методики нарахування)

 

Це неминуче приведе до арешту всіх активів та рахунків ДТЕК. Ціль - телеканали олігарха, які дозволили собі транслювати неприємні Зеленському ток-шоу.

Такий авторитаризм – дуже поганий відкат у часи Януковича. Але не смертельний. Пережили дніпропетровську і донецьку мафію, переживемо і естрадно-циркову.

2. Але проблема в тому, що сам новоявлений диктатор насправді є лише інструментом Кремля.

Російська кротоферма в Офісі Президента України використовує комплекси, примхи та некомпетентність Зеленського для розвалу української Держави.

Найвідоміший приклад – злив спецоперації проти «вагнерівців».

  • Те саме – рукотворна енергетична криза, в результаті якої зупиняються цілі галузі, а країна стала заручником російського вугля і білоруської ел/енергії.
  • Те саме – з будівництвом доріг, яке забрало у Армії можливість розвиватися.

Аналогічні результати будуть і з штучним донарахуваннями ренти ДТЕКу, Арселору та Феррекспо-Полтава. Буде відос гаранта про боротьбу з олігархами, а в результаті зупиниться ключова для наповнення бюджету гірнича галузь економіки. Країна стане ще слабішою.

Всі лінії напруги – від мітингів на захист Порошенка до енергетичної та фінансової кризи – зійдуться в лютому.

Десь на цей час влада планує ізолювати лідера опозиції П. Порошенка, зачистити телепростір і поїхати на поклон до Путіна. Далі легко спрогнозувати повернення Зеленського із сумновідомим по Мюнхену-38 «я привіз вам мир».

Насправді, нам спробують привезти легалізацію терористичних республік через референдум або й прямо через контрольовану ВР.

3. Недопущення легалізації цієї ракової пухлини підконтрольних РФ терористичних утворень в український державний організм - головне завдання проукраїнських сил.

Майдан – дуже ризикований спосіб. Кремль вже готовий і до провокацій в стилі Алмати і до введення «миротворців»-окупантів.

Мовчазне сприйняття лнр/днр – прямий шлях до виникнення нових і нових антиукраїнських «народних республік». Яким допоможуть ті ж російські зелені чоловічки.

З моєї точки зору єдиним способом зупинити цю смертельну загрозу можна лише через ліквідацію зеленої монобільшості. В цьому чи в наступному парламенті.

Президент без більшості, з усією його кротофермою,- перестане бути провайдером плану Кремля.

Як це зробити – питання серйозної розмови в проукраїнському середовищі. І чим швидше вона почнеться, тим краще. Досить про скумбрію.

******************

«Нація – це невсипуща внутрішня «боротьба» сил формотворчих і ідеотворчих з інертною масою («більшістю») етносу»
Євген Маланюк — український поет та письменник, сотник Армії УНР.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень