ON-LINE

Великі купи після «Великого будівництва» в Костополі прибиратиме міськрада, яка отримала штраф

вівторок, 12 січня 2021
Будівельне сміття утрамбували у берег річки

Іінспектори Державної екологічної інспекції Поліського округу побували на об’єкті «Великого будівництва» в Костополі, а точніше, за його парканом – між річкою Замчисько та стадіоном «Колос», який ремонтували у рамках президентської програми.

Вони зробили це  напередодні нового року після заяви костопільчанина Олександра Лади та поширення відпоінформації у соцмережах

Побували і виявили, що територія площею 200 квадратних метрів уздовж прибережної захисної смуги річки засмічена будівельними відходами, які присипані піском та залишками старого битого асфальту.

Оскільки ця ділянка відноситься до земель комунальної власності Костопільської міської ради, то її голову зобов’язано ліквідувати цей «благоустрій», який насправді є несанкціонованим сміттєзвалищем на березі річки, та вжити заходів щодо подальшого поводження з цими відходами.
 

Припис є обов’язковим до виконання у визначені строки.

Одночасно екологічна інспекція повідомила про накладення штрафу на одного із нещодавно призначених заступників міського голови за надання неправдивої інформації щодо цього сміттєзвалища.

Так виглядає берег річки після ремонту стадіону

Нагадаємо,

тендер на ремонт стадіону бюджетним коштом у 2018 році виграла фірма «Фіалка», яка мала до кінця того ж року закінчити його. Ремонт розпочався мляво. Багато місяців за старими воротами стадіону пролежали просто неба нові ворота, а перед ними довго лежали великі купи старого асфальту та будівельного сміття. Швидко стало зрозуміло, що до кінця року закінчення годі чекати, і банер з інформацією про ремонт об’єкту зняли.

Аби закінчити розпочатий «Фіалкою» ремонт стадіону, його у 2020-му внесли до президентської програми «Велике будівництво». Замовлення одержала та ж сама «Фіалка», загалом ремонт обійшовся бюджету у 14 млн гривень.

До 1 вересня 2020 року його обіцяли завершити, але знову не встигли.

Купи асфальту та сміття перед входом зникли. На узбережжі річки, що біля паркану стадіону, розкорчували дерева та розрівняли майданчик, який замостили старим битим асфальтом та землею. Пояснювали ці дії тим, що у цьому місці, навпроти входу у відремонтовані підтрибунні приміщення, було б зручно ставити автомобілі. Насправді поблизу є значно зручніші, більші, а головне – безпечніші майданчики для авто.

Берег річки після ремонту стадіону

Стадіон «Колос» офіційно не відкрили й досі, великий жовтий банер «Великого будівництва» усе ще висить на тих нових воротах, що в минулі роки довго лежали перед входом. А утрамбоване в берег річки будівельне сміття з асфальтом після його ремонту діставати, вивозити та звітувати про виконану роботу буде таки Костопільська міська рада.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

Світлана Федас Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного