«Тоталітаризм у Рівному не пройде», – відповідь троцькістам (6 ФОТО)

І не тільки (АК)

Шарікови та Борменталі це -- класичні троцькісти

Ми отримали листа.

Він буквально мироточив добротою і дружністю.

Від Антоніни Торбіч:

«Доброго дня, пане Миколо.

 

Разом з Волинським прес-клубом, який виконує проект із гендерночутливої журналістики, проводжу аналіз редакційних політик місцевих ЗМІ (моніторинг проводиться, наскільки мені відомо, по всіх областях (я за Рівне відповідаю)).

 

Опитую керівників ЗМІ. Буду вдячна за інформацію, чи є в Радіо Трек редакційна політика (чи редакційні правила, чи, можливо, правила редакції, які описані в Статуті - тобто важлива не назва, а наявність зафіксованих правил)»

Звучить ніби безобідно, лояльно і навіть ніжно, але, насправді, йдеться про звичайний тоталітаризм.

Сьогоднішні троцькісти це -- активісти. На заході (в США) вони називають себе Social Justice Warriors (SJW). На фото -- класичний такий -- воїн соціальної справедливості -- в окулярах

Йдеться про спробу запровадити систему цькування та переслідування редакцій (та журналістів), які не вживають непритаманних українській мові слів-покручів – в обов’язковому порядку.

Ще й у порядку виписаному в редакційних статутах.

 

Так, аби ніхто з журналістів не міг відвертітися і був змушений вживати ці неприродні слова-бастарди та химерні абревіатури – без жодних виключень

Головна їх мішень -- Свобода Слова. Вони буквльно "проклинають Свободу Слова, яка ображає їхні почуття". А почуття їхні тепер ображає вже практично -- все. А найбільше: здоровий глузд та правда

Як колись:

«Сказано – люміній! Значить – люміній!»

"Твої права припиняються там, де починаються мої -- почуття", -- вигукує очманілий соціальний воїн, яка вважає себе, наприклад, негром 45 років і вимагає, аби до неї застосовували займенник, якого немає в англійській мові, і який вона/воно/він вигадала са

Але з «Радіо Трек» вони не тих натрапили.

От їм наша відповідь:

Так, Радіо Трек свято дотримується ідеалів Свободи Слова, норм традиційного українського слововжитку та елементарного здорового глузду.

Ні, ми не пропагуємо збочень (у тому числі й мовних)  і не накидаємо своїм слухачам, читачам та працівникам жодних тоталітарних обмежень у стилі Орвелівського «новоязу» щодо обов’язкового вживання тих чи інших словесних покручів,  що їх так люблять ті, хто сповідує ідеологію – соціального радикалізму, неомарксизму та троцькізму.

При цьому, як сповідники Свободи Слова, ми жодним чином не заважаємо будь-кому говорити і писати так, як вони хочуть.

Міло Янопулос вважається -- чумою соціальних воїнів світу, бо розправляється з ними -- мечем Правди. При цьому він є відкритим -- Гомосексуалістом. Що не заважає соціальним воїнам обзивати його всякими останніми словами

Зокрема, цим святим правом на мовну Свободу володіють і всі працівники Радіо Трек, які періодично під впливом князя світу сього, буває, що й вдаються до відповідних словесних експериментів, на які ми зазвичай дивимося легко, по-дружньому і з притаманною нам усім взаємною симпатією.

Чим би дитя не тішилося, але…

Свобода Слова – понад усе.

Так і передайте усім вашим:

Тоталітаризм у Рівному – не проканає.І не пройде

З повагою,

Редакція «Радіо Трек»

P.S.

На завершення відео-скеч «Коли всіх ображає все», на якому чорний хлопець намагається, але не може говорити, бо практично кожне його слово – найтривіальніше – вже викликає образу у тих чм інших активістів: вони його обурено перебивають називають: расистом, гомо фобом, женоненависником та десятками інших поганих слів

Також  вам можуть згодитися деякі пояснення та посилання:

Джордж Орвелл  – відомий англійський письменник автор антиутопій «1984» та «Ферма тварин»

«Новояз» або «Новомова» – штучна мова з роману-антиутопії Джорджа Орвелла «1984».

Майло Янопулус – британський полемік, політичний коментатор, громадський оратор і письменник. У минулому — головний редактор видання «Breitbart News». Називає себе «культурним лібертаріанцем». Майло є критиком ісламу, атеїзму, фемінізму, «соціальної справедливості», політичної коректності й інших рухів. Відкритий гомосексуаліст.

SJW –  (Social Justice Warriors, рус. Борцы за Социальную Справедливость, БСС) – про них ви можете прочитати ТУТ, ТУТ, або ТУТ (це все різні джерела довідкового характеру)

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень