![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У своєму житті
Черговий блог Ксенії Юрченко
До іменин її Батька:
У мене це був мій батько.
Вже коли пройшло достатньо часу, щоб переосмислити деякі речі, я зрозуміла, що таки то був він.
Моє дитинство пройшло у військових містечках і у нас завжди хтось їв чи ночував з татових солдатів.
На Пасху мама розносила по КПП пасочки та крашанки навіть у суворі радянськи часи та вигадувала чудодійні мазі для натертих солдатських ніг. Вони їздили з нами на відпочинок та їли з нами шашлики.
Тато не послав на глупу смерть жодного солдата в Афгані і відпускав їх у відпустку стільки, скільки міг. Він плакав за кожним як батько, проводжаючи в останню путь. Мене досі перепиняють уже старші сивочолі чоловіки і згадують, як вони служили з батьком у Кабулі.
Добро поверталось. Ми літали на запрошення батьків у Грузію, я досі пам’ятаю той казковий відпочинок. Колишні солдати приїздили до батьків вже через десятиліття. Привозили подарунки, коли батько вже нічого не міг для них зробити. Хіба порадіти тому, як вибились в люди його колишні підопічні – вони ставали директорами, керівниками концернів, власниками заводів і пароходів.
Правду кажуть, що людина вимірюється своїм ставленням до слабших, менших, вразливіших.
Я не знала маленькою, чому вони приїздять до нього з далечини, але вже у дорослому віці була вражена, як батька шукав все життя і таки знайшов уже перед смертю один із його солдатів, який кілька разів шукав нас по наших слідах – батьківське рідне село на Черкащині, Житомир, Німеччина.
- Миколо Тимофійовичу, що Вам треба – машина, дача, кажіть що хочете? – запитував справжній олігарх і колишній батьковий солдат. Батько відмовлявся, але щедрі подарунки лились рікою.
Чому - я зрозуміла вже з віком. Бо кинуте тобою добро в воду завжди завжди повертається добром. Навіть через десятиліття. Особливо, коли ти робиш щиро і не чекаючи нічого у відповідь.
І особливо, коли ти справжній Миколай.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У Рівному не виключають, що Аміна Окуєва – жива (ФОТО)
Берта – собака Білецької – звернулася у Рівному до депутатів ВРУ (ФОТО)
Про цікавинки бібліотечних книг можна дізнатися з інтернет-блогу обласної кригозбірні
Як рівненська журналістка лікувала зуби в «безкоштовній» поліклініці (16 ФОТО)
Стартувало голосування за альтернативний бренд Рівного
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК