Як ми повідомляли «Верес» переміг «Іллічівець» з рахунком 3:1 (0:0)

[media=71401]

Гра проходила 8 жовтня 2016 року на стадіоні «Авангард» і зібрала більше 5,5 тисяч вболівальників.

[media=71402]

Команда Народного Клубу «Верес» здобуває вольову перемогу над лідером, завдавши «Іллічівцю» першої поразки у сезоні. А рівненські вболівальники поставили новий рекорд відвідуваності на стадіоні «Авангард».

[media=71399]

Як повідомляє інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)Зустріч рівненського «Вереса» та маріупольського «Іллічівця» безумовно затьмарила собою усі інші матчі тринадцятого туру чемпіонату Першої ліги.

[media=71418]

[media=71415]

У Рівному сильнішого з’ясовували перша та друга команди турнірної таблиці.

[media=71417]

[media=71416]

Вже на третій хвилині гри суперники обмінялися фантастичними гольовими моментами.

[media=71422]

[media=71423]

Господарів у самовідданому стрибку виручив Богдан Когут. Рівняни одразу втекли в контратаку, яку розігнав Ростислав Волошинович. Транзитом через Антона Котляра м’яч потрапив до Руслана Степанюка. Найкращий бомбардир команди не зумів влучити у ворота.

[media=71414]

[media=71411]

[media=71410]

У перерві Володимир Мазяр здійснив вимушену заміну. Антона Котляра, який зазнав пошкодження, на правому фланзі замінив Сергій Герасимець.

[media=71409]

[media=71412]

[media=71408]

А другий тайм розпочався для рівнян із холодного душу. Гравець української молодіжки Дмитро Мишньов виграв позицію у центральних оборонців «Вереса». Перший удар гравця «Іллічівця» відбив Богдан Когут, втім впоратися із добиванням голкіпер не зумів – 0:1.

[media=71404]

[media=71405]

[media=71406]

У складі рівнян, яким тепер потрібно було відігруватися, одразу пішли заміни. Євгена Непляха змінив нападник Дмитро Козьбан. А замість Ростислава Волошиновича вийшов Михайло Сергійчук.

[media=71383]

[media=71385]

І вже за дві хвилини рахунок став рівним. Василь Білий через усе поле віддав чудову розрізну передачу на Дмитра Козьбана. Той прострілив у район одинадцятиметрової позначки, звідки Руслан Степанюк розстріляв Євгена Гальчука – 1:1. Ще мить і вперед у рахунку вийшли рівняни. Подачу від кутового прапорця замкнув Сергій Борзенко – 2:1.

[media=71388]

А ще за три хвилини Сергій Борзенко оформив дубль, знову вдало зігравши на другому поверсі.

[media=71389]

[media=71390]

Більше того, рівняни могли довести перемогу до розгромної, якби свій шанс реалізував Дмитро Козьбан. У підсумку команда Володимира Мазяра здобула вольову перемогу над лідером - 3:1.