У Рівному з`явилася юнацька команда з футболу «Верес»

Гратиме футбольний клубу U-19 у першій дитячо-юнацькій лізі футболу. Тренуватиме спортсменів спеціаліст КОЛІФКС Дмитро Улянчук. Зауважимо, що у минулому сезоні він з командою U-17 «Верес»-КОЛІФКС завоював срібні медалі чемпіонату дитячо-юнацької ліги футболу у Першій лізі. А ось керівником програми розвитку дитячо-юнацького футболу Народного Клубу «Верес» стане відомий у минулому футболіст Олег Кучер. Він каже, що юнацька команда буде майданчиком для розвитку дитячого футболу в регіоні:

Проект U-19 завдяки зусиллям керівництва клубу, головного тренера, заявили команду. Я думаю, що це буде як плацдармом для наших дітей, які закінчують футбольні школи, різні ліцеї. В цій команді ми збираємо самих обдарованих. І всім буде відкрита дорога до першої команди.

Зауважимо, що перша гра футбольного клубу «Верес» U-19 розпочинається у ці хвилини на футбольному полі "Водник". Там "Верес" зійдеться із львівським "Опором". 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень