У Рівному з`явилася юнацька команда з футболу «Верес»

Гратиме футбольний клубу U-19 у першій дитячо-юнацькій лізі футболу. Тренуватиме спортсменів спеціаліст КОЛІФКС Дмитро Улянчук. Зауважимо, що у минулому сезоні він з командою U-17 «Верес»-КОЛІФКС завоював срібні медалі чемпіонату дитячо-юнацької ліги футболу у Першій лізі. А ось керівником програми розвитку дитячо-юнацького футболу Народного Клубу «Верес» стане відомий у минулому футболіст Олег Кучер. Він каже, що юнацька команда буде майданчиком для розвитку дитячого футболу в регіоні:

Проект U-19 завдяки зусиллям керівництва клубу, головного тренера, заявили команду. Я думаю, що це буде як плацдармом для наших дітей, які закінчують футбольні школи, різні ліцеї. В цій команді ми збираємо самих обдарованих. І всім буде відкрита дорога до першої команди.

Зауважимо, що перша гра футбольного клубу «Верес» U-19 розпочинається у ці хвилини на футбольному полі "Водник". Там "Верес" зійдеться із львівським "Опором". 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень