Чому учасникам АТО після повернення вигідніше лишатися безробітними?

Зокрема, виплата по безробіттю для учасників антитерористичної операції становить мінімум 3 000 гривень, в той час як зарплата, яку пропонують роботодавці, ледве «дотягує» до 2 тисяч

Тож від початку року Центру Зайнятості вдалося працевлаштувати лише 22 колишні учасники АТО.

Для того, аби зменшити кількість непрацевлаштованих колишніх АТОвців, Центр Зайнятості проводить спеціалізовані консультації, в яких беруть участь представники соціальної служби, військомату та психологи.

Заступник директора Рівненського ЦЗ Світлана Ротар розповідає, що проблема існує також і з психологічним станом колишніх воїнів. Зокрема, багато хто не готовий виходити на роботу, бо потребує психологічної реабілітації . Втім, Центр Зайнятості готовий піти назустріч, розповідає Світлана Ротар:

Коли до нас звертається особа такої категорії, ми намагаємося їх підтримати психологічно. Для цього ми залучаємо своїх колег - «Психологічну службу Євромайдану» - для проведення семінарів та тренінгів. Ми їх всіх збираємо, і приходять вже ті, хто в подальшому потребує глибокої допомоги.

Як відзначає Світлана Ротар, серед категорії АТОвців є люди з різними кваліфікаціями та рівнями освіти. Однією з найбільш популярних серед колишніх воїнів професією є водій.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень