Батько власниці «Голлівуду» вирішив стати на захист доньки у її конфлікті зі «Стоматологічною Феєю»? (м. Рівне)

«Одна дітей била, інша – приховувала?». Батько каже, що все було не так

Інна Пекарська - зліва, Інна Кравчук - справа. Фото з відкритих джерел.
Стоматологині Інна Пекарська - зліва, Інна Кравчук - справа. Фото з відкритих джерел.

У відомому конфлікті довкола «Стоматологічної Феї» Інни Кравчук не до кінця зрозумілою залишається роль її шефині по роботі в клініці «Голлівуд», іншої відомої стоматологині м. Рівне – Інни Пекарської.

Загальний вердикт стоматологів всея України, які активно обговорювали цю ситуацію в соцмережах, начебто зводився до того, що стоматологиням та ексколегам не варто було виносити свої непорозуміння на загальний розгляд.

Нагадаємо, саме з надр «Голлівуду» виринули нещодавно архівні відео побиття дітей Інною Кравчук (зняті, ще коли «Фея» працювала у «Голлівуді»).

 

Все виглядало так, наче власниця «Голлівуду» не змогла спокійно пережити успіху своєї експідлеглої, яка відкрила власний кабінет, і вирішила всьому світу продемонструвати, яка ж вона насправді «Фея».

Кадри з оприлюднених відео щодо побиття дітей Інною Кравчук. На той момент вона працювала у клініці Інни Пекарської.
Кадри з оприлюднених відео щодо побиття дітей Інною Кравчук. На той момент вона працювала у клініці Інни Пекарської.

Поки тривають судові розгляди справи за позовами батьків, на арені раптом з’явився батько власниці «Голлівуду», який вирішив взяти й занести в редакцію «Рівне вечірнє» листа такого змісту:

«Насправді було наступне. Стоматолог Інна Кравчук працювала в приватній стоматологічній клініці «Голлівуд» декілька років. Останнім часом у неї почали виникати конфлікти з колегами й, що дуже прикро, грубе ставлення до дітей під час лікування.

 

Як наслідок — Інну Кравчук просто звільнили. Звільнили без афішування причини. Зрештою, саме так вчиняють в усіх колективах, де виникають подібні проблеми. Хіба не так?

 

На цьому все б і закінчилося, якби на новому місці роботи Інна Кравчук лікувала дітей, виявляючи терпіння, ласку і ніжність. На жаль, повторювалися ті ж методи лікування, які були раніше в «Голлівуді». Тільки цього разу батьки потерпілих дітей обурилися і написали заяви до поліції. Поліція відкрила кримінальне провадження.

 

Батьки дітей найняли адвоката, він зробив адвокатський запит до клініки «Голлівуд», і тільки після цього були оприлюднені відеофрагменти про роботу Інни Кравчук в цій клініці. В майбутньому буде судова справа між батьками потерпілих дітей і стоматологом Інною Кравчук. От і все».

Інна Пекарська -  стоматолог що практикує, власниця клініки "Голлівуд".  Вона у помаранчевому светрі. Фото з відкритих джерел.
Інна Пекарська - стоматолог що практикує, власниця клініки "Голлівуд". Вона у помаранчевому светрі. Фото з відкритих джерел.

Навіщо батько Інни Пекарської – Зіновій Іванович – написав і «залишив» у редакції «РВ» цього листа, не зовсім зрозуміло.

Можливо, усе це через «запитання», що їх Зіновій Іванович теж оприлюднює в своєму листі.

За легендою ці запитання виникли у батька Інни Пекарської після того, як він прочитав про «війну стоматологів» та можливу роль своєї доньки у розгортанні цього конфлікту. Тож чоловік запитує:

1. Що це за війна стоматологів у Рівному, між ким вона йде і як проявляється? А як зрозуміти, «стоматологи готові на все, аби забезпечити собі кількість зубів, достатню для існування»? Будуть битися чи підпалювати машини і будівлі?

 

2. Що «стало зрозуміло, коли до батьків «постраждалих» дітей приєдналася власниця клініки «Голлівуд», яка розповсюдила відео піврічної давнини»? Вона не приєдналася до незнайомих їй батьків постраждалих дітей (саме постраждалих, а не «постраждалих»), а віддала для оприлюднення відеоматеріали про особливості лікування дітей Інною Кравчук тільки після адвокатського запиту. Не раніше!

 

3. Яка саме «більшість вважає, що вся ця історія та відео… «це помста колишніх роботодавців Інни Кравчук»? Очевидно, більшість редколегії газети і замовників статті. А якщо помста, то за що і як вона здійснювалася?

 

4. Чи усвідомлюють автори статті, на що вони натякають? Чи знайдеться в них мужності вибачитись перед Інною Пекарською за завдану їй моральну шкоду, приниження її честі й гідності? До речі, жодних претензій до неї від батьків дітей, яких вона лікувала, не було ніколи. Жодних! А на прийом до неї записуються за два місяці».

Зауважимо, що Інна Пекарська надала відео із камер спостереження у відповідь на запит адвоката потерпілих. При цьому її батько Зіновій Іванович сам працює у клініці «Голлівуд».

Що ж до Інни Кравчук, то на думку різних юристів, нічого серйозного добрій «Стоматологічній Феї» не загрожує: її клініка веде прийом і не припиняє роботи. 

Про нові факти побиття у вказаних клініках не повідомляється

Кадри з оприлюднених відео щодо побиття дітей Інною Кравчук. На той момент вона працювала у клініці Інни Пекарської.
Кадри з оприлюднених відео щодо побиття дітей Інною Кравчук. На той момент вона працювала у клініці Інни Пекарської.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень