«Ще вчора пацієнти називали мене лікарем від Бога, а сьогодні – садюгою і маніяком», - лікар Сільковський (ВІДЕО)

За коментар не на догоду усім

Ось так живе суспільство 21 сторіччя. Без суду і слідства. Без права на захист. Вивели з натовпу, крикнули кілька чоловік голосно «винен!», натовп відізвався ехом - і все. Повели за місто, спалили на вогні чи побили камінням - і розійшлися додому їсти мариновані огірки і помідори. Чим це відрізняється від середньовіччя? – пише рівненський лікар Павло Сільковський.

Така різка зміна у ставленні зумовлена тим, що Павло Сільковський закликав не судити стоматологиню Інну Кравчук та її ставлення до дітей-пацієнтів за двома короткими роликами, викладеними у соцмережах.

Читайте: «Медицина це також і – насильство»: Сільковський став на захист «Зубної Феї», яку звинувачують у звірствах (ВІДЕО)

«Садюга і маніяк» Сільковський кілька років планомірно добивався відкриття реанімацій, організовував у них тихі музичні концерти, вперше у Рівному офіційно почав практикувати седацію і навіть тоді, коли це було не дозволено, дозволяв рідним бути поряд зі своїми дітьми.

Але це тексти, а тексти ми тепер не читаємо. Бо там думати потрібно. Популярними стають Інста і Тік Ток. Бо там просто дивишся відео, у якому вже подумали за тебе, - резюмував Павло Сільковський на своєму Facebook.

А тим часом поліція відкрила вже 5 кримінальних проваджень за фактом нанесення побоїв та умисних легких тілесних ушкоджень малолітнім пацієнтам.

29-річній Інні Кравчук уже повідомили про підозру. Та оскільки вона не перебувала ні вдома, ні на робочому місці (її клініка зараз послуг не надає), повідомлення вручили батькові лікарки.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Світлана Федас Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень