ON-LINE

«Наш мальчик» вже практично зробив Трампа – наступним Президентом: зустрічайте… (6 ФОТО)

середа, 25 вересня 2019
Зеленський – на коні (АК)

Мав розмову днями про «диктатуру в Україні», яка вже практично сформувалася, і, можливо, це навіть добре...

Так чи інакше, прозвучала фраза:

- Якщо Зеленський повернеться з Нью-Йорка на коні, то далі в нього все піде як по маслу.

 

Його тоді вже ніщо не зупинить.

Так, от. Він повертається.

На коні.

Візит, безперечно, ще не завершився. Ще він може сказати щось недоречне журналістам. Раптом.

Але, найпевніше, - ні.

Найпевніше, він – Зеленський – не просто став відомим всьому світу, але й зробив Трампа – Президентом. Точніше – забезпечив йому перемогу на наступних виборах.

Справа в тому, що сьогодні опублікували стенограму телефонної розмови між Трампом і Зеленським, через яку Трампу демократична більшість в Конгресі планувала оголосити – імпічмент.

Так, от: там нема за що оголошувати.

 

Навпаки, всі (в США) раптом дізнаються, що Байден мав два пальці (чи руки по лікті) в корупційних оборудках тут, у нас, в Україні.

Трампу закидали, що він у тій розмові «тиснув на Зеленського та 8 (вісім) разів повторив ім’я Байден, схиляючи президента України, фактично, втрутися в хід виборів у США»/

Але Трамп згадує прізвище Байдена лише двічі (один раз це прізвище сина Байдена, який власне і був формально залучений до скандальної компанії Burisma, де міг діяти в інтересах свого батька)

У будь-якому випадку, сьогодні в США все більше коментаторів схиляється до думки, що «імпічмент» це була наживка, яку проковтнули демократи й тим самим, практично, втратили шанси на перемогу.

Люди в США відреагували на саму ідею імпічменту тим, що почали масово надсилати гроші у виборчий фонд Трампа, демонструючи йому свою підтримку.

 

При цьому рейтинги самого Байдена стрімко пішли вниз.

Зеленим рейтинг Байдена у порівнянні з іншими кандидатами від -- Демократичної партії (серед них ще проведуть праймериз і виберуть того, чи Ту, хто протистоятиме Трампу)

У будь-якому випадку, нам тут цікавіший Зеленський.

Якщо ви прочитаєте український переклад розмови Трампа й Зеленського (який ми наводимо), то цього відчути не вдасться, а от англійський транскрипт розмови (тут) дає чітко зрозуміти:

 • Це реальне відтворення реальної розмови. Саме те, як говорить англійською Зеленський – і є тут доказом автентичності
 • Зеленський грамотно підготувався до розмови і вкинув кілька фраз, які є атрибутами власне Трампа. Наприклад «drain the swamp». Українськоє це «висушити болото», але це саме Трамп вживає цю фразу в контексті боротьби з корупцією
 • При цьому Зеленський не дуже добре знає англійську (все ж) і не завжди ловить те, що каже Трамп. Це чітко видно в кількох місцях. Наприклад, коли Трамп говорить про CrowdStrike – компанію, яку найняли для розслідування взламу серверів Демократичної партії США 2016 року. Трамп просить розібратися що це був наче за олігарх в Україні, який мав до цього всього причетність (і цим, фактично, говорить, що вважає все це підставою та вигадкою з боку Гіларі Клінтон та, можливо, її спільною оборудкою з … Пінчуком)
 • Зеленський цього всього не розуміє, він взагалі не знає що таке CrowdStrike і просто «пливе», не врубаючись що й до чого, але й тут – дуже грамотно знаходить правильні загальні слова і фрази, аби вирулити на твердий для себе ґрунт
 • Осбливо ж класно і правильно Зе відповідає на згадування про Байдена. Ключове, що він обіцяє «розібратися з цією компанією». Тобто з фірмою. Він сам не вимовляє прізвище Байдена, чим, фактично, допускає, що Байден там ні до чого.

Це те, що Зеленський як Президент у цій розмові сказаві добре.

Закинути йому можна, хіба, надмірну запопадливість перед Трампом, певну непоштивість щодо Меркель та, можливо, надмірно радісну критику попереднього посла СЩА в Україні, але… Це все деталі. При чому – несуттєві.

 

Суттєвим є те, що Зеленський, посутньо, став помічником Трампа у тому, що допоки виглядає як розгром демократів.

Ви скажете: «Як можна говорити про розгром, якщо запущено процес імпічменту Трампа»

ОК, не будемо сперечатися, просто зачекаємо – чим усе закінчиться.

Наш прогноз:

Імпічменту не буде

 

Байден навіть може програти праймериз серед кандидатів від Демократичної партії

Пелосі (лідер демократів) оголошує про запуск процедури імпічменту

Нижче ж переклад розмови Зеленського і Трампа (стенограма)

"РОЗСЕКРЕЧЕНО" (напис червоним)

Трамп: Мої вітання з великою перемогою. Ми всі стежили у Сполучених Штатах, ви зробили приголомшливу роботу. Шлях, який ви пройшли, у кого не було багато шансів, але в кінцевому підсумку легко перемогли. Це фантастичні досягнення. Вітаю.

Зеленський: Ви абсолютно праві, містере президенте. Ми здобули велику перемогу і важко над цим працювали. Ми багато працювали, але я хотів би зізнатися вам, що я мав можливість вчитися у вас. Ми використали доволі багато ваших навичок та знань та використовували їх під час виборів. І так, це правда, що вибори були унікальними. Ми опинилися в унікальній ситуації, і нам вдалося досягти унікального успіху. Я можу вам сказати наступне: вперше ви зателефонували мені, щоб привітати мене, коли я переміг на президентських виборах, вдруге ви телефонуєте мені, коли моя партія виграла парламентські вибори. Я думаю, що я повинен вигравати частіше, щоб ви могли телефонувати мені частіше, і ми можемо частіше говорити телефоном.

Трамп: [сміється] Це дуже чудова ідея. Думаю, ваша країна раділа б цьому.

Зеленський: Так, правду кажучи, ми намагаємося дуже наполегливо працювати, бо хочемо "осушити болото" тут, в нашій країні. Ми залучили багато-багато людей. Не старих політиків, не типових політиків, тому що ми хочемо мати новий формат і новий тип уряду. І ви наш великий вчитель у цьому.

Трамп: Дуже приємно це від вас чути. Хочу сказати, що ми багато робимо для України. Ми вкладаємо багато зусиль і багато часу. Набагато більше, ніж країни Європи, і вони мали б надавати вам більшу допомогу, ніж вони роблять зараз. Німеччина майже нічого для вас не робить. Все, що вони роблять - балачки, і я думаю, це те, про що ви їх дійсно маєте запитати. Коли я спілкувався з Ангелою Меркель, вона говорила про Україну, але вона нічого не зробила. Багато європейських країн вчиняють так само. І я думаю, вам на це треба звернути увагу. Але Сполучені Штати були дуже-дуже добрими до України. Я не скажу, що це було неодмінно взаємно, тому що відбувались недобрі речі. Але Сполучені Штати були дуже-дуже добрими до України.

Зеленський: Так, ви абсолютно праві. Не просто на 100%, а на 1000%, і я можу сказати вам наступне: я говорив з Ангелою Меркель, і я з нею зустрічався. Я також зустрічався і говорив з Макроном, і я їм сказав, що вони не роблять стільки, скільки мали б, у питаннях санкцій. Вони не застосовують санкцій. Вони не працюють стільки, скільки б мали працювати для України. Навіть за простою логікою, Європейський союз має бути нашим найбільшим партнером, але технічно США набагато більший партнер, ніж ЄС, і я дуже вдячний вам за це, за те, що Штати роблять багато для України. Набагато більше, ніж Європейський союз, особливо коли ми говоримо про санкції проти Російської Федерації. Я також хотів би подякувати за вашу величезну підтримку у сфері оборони. Ми готові продовжити кооперацію задля наступних кроків, точніше – ми майже готові купити більше Джавелінів у США для потреб безпеки.

Трамп: Я хотів би, аби ви зробили послугу, наша країна пережила багато і Україна багато про це знає. Я хотів би, щоб ви дізналися, що сталося з усією цією ситуацією з Україною, кажуть CrowdStrike*… Здається, один з ваших багатіїв… Сервер, кажуть, він є в України. Багато речей сталося, уся ситуація.  Мені здається, що ви оточили себе одними з тих самих людей. Я хотів би, щоб генеральний прокурор зателефонував вам або комусь з ваших людей, аби дістатися суті. Як ви бачили учора,  уся нісенітниця закінчилася дуже слабкою виставою людини на ім’я Роберт Мюллер, некомпетентною виставою, але вони кажуть, що багато чого з цього почалося з України. Усе, що ви можете зробити, дуже важливо, щоб ви зробили усе можливе.   

Зеленський: Так, для мене дуже важливо як і те, що ви згадали раніше. Для мене як президента дуже важливо, і ми відкриті для будь-якого майбутнього співробітництва. Ми готові відкрити нову сторінку співробітництва у відносинах між Сполученими Штатами та Україною. З цією метою я нещодавно відкликав нашого посла в Сполучених Штатах, його замінить дуже компетентний та дуже досвідчений посол, який наполегливо працюватиме, аби впевнитися, що наші нації зближуються. Я також хочу та сповідаюся побачити, що ви йому довіряєте та впевнені у ньому, у нього з вами будуть особисті стосунки, щоб ми могли поглибити співпрацю ще більше.

Я вам особисто скажу, що один з моїх помічників нещодавно говорив з містером Джуліані, і ми сподіваємося, що незабаром у містера Джуліані з’явиться можливість приїхати до України і ми з ним зустрінемося одразу ж після приїзду до України.

Я хочу ще раз запевнити, що серед нас нема нікого, крім ваших друзів. Я впевнюся в тому, що оточив себе найкращими та найдосвідченішими людьми. Я хотів би вам також сказати, що ми друзі.  Ми добрі друзі а ви, містере президенте, маєте друзів в нашій країні, отже ми можемо продовжувати наше стратегічне партнерство. Я також планую оточити себе чудовими людьми на додачу до того розслідування, я як президент України гарантую, що розслідування буде проведено відкрито та відверто. В цьому я вас можу запевнити.

Трамп: Добре, бо я чув, що у вас був прокурор, який був дуже хорошим, але його скинули, і це справді несправедливо. Дуже багато людей говорять про це, як вони скинули вашого дуже хорошого прокурора, і у вас до цього були залучені дуже погані люди. Містер Джуліані - шанована людина. Він був мером Нью-Йорка, великим мером, і я хотів би, щоб він зателефонував вам. Я попрошу його зателефонувати вам разом з Генеральним прокурором. Руді дуже добре знає, що відбувається, і він дуже здібний хлопець. Якби ви могли поговорити з ним, це було б чудово. Колишній посол США, жінка, була поганою, а люди, з якими вона мала справу в Україні, були поганими, тому я просто хочу вас повідомити про це. Інша справа, про сина Байдена багато говорять, що Ейден зупинив переслідування, і багато людей хочуть дізнатися про це, тому все, що ви можете зробити з Генеральним прокурором, було б чудово. Байден похвалився, що припинив обвинувачення, тож, якщо ви можете зазирнути в це... Це для мене звучить жахливо.

Зеленський: Я хотів розповісти про прокурора. Перш за все я розумію і знаю ситуацію. Відтоді, як ми здобули абсолютну більшість у нашому парламенті, наступним генеральним прокурором буде на 100% моя особа, мій кандидат, який буде затверджений парламентом і в вересні почне працювати новим прокурором. Він або вона погляне на ситуацію, зокрема на компанію, яку ви зазначаєте у цьому питанні. Питання розслідування справи насправді полягає в тому, щоб забезпечити відновлення чесності, тому ми подбаємо про це і будемо працювати над розслідуванням справи. Крім цього, я б просив вас, якщо у вас є додаткова інформація, яку ви можете надати нам, було б дуже корисно для розслідування, щоб переконатися, що ми здійснюємо правосуддя в нашій країні щодо посла в Сполучених Штатах з України, наскільки я пам'ятаю її звали Йованович. Це чудово, що ви перший, хто сказав мені, що вона була поганим послом, бо я з вами на 100% згоден. Її ставлення до мене було далеко не найкращим, тому що вона захоплювалася попереднім президентом і вона була на його боці. Вона не сприйняла мене як нового президента досить добре.

Трамп: Що ж, їй доведеться пройти через якісь речі. Я попрошу пана Джуліані вам зателефонувати, а також генерального прокурора США Барра вам зателефонувати. І ми доберемося до суті. Я впевнений, ви все зрозумієте. Я чув, до прокурора було дуже погане ставлення, а він був дуже справедливим прокурором, тож удачі у всьому цьому. Ваша економіка зростатиме і зростатиме, я передбачаю це. У вас багато активів. У вас чудова країна. В мене багато українських друзів, вони неймовірні люди.

Зеленський: Я б хотів сказати вам, що в мене теж чимало друзів-українців, які живуть у США. І, коли я востаннє подорожував до США, я зупинявся у Нью-Йорку біля Центрального парку у Трамп-тауер. Я буду з ними говорити і сподіваюсь побачити їх у майбутньому. Також я хотів подякувати вам за запрошення відвідати Сполучені Штати, а саме Вашингтон. З іншого боку, хочу вас запевнити, що ми будемо ставитись до справи з усією серйозністю і працюватимемо над розслідуванням. Щодо економіки, для наших двох країн є так багато потенціалу, і одна з проблем, яка для України дуже важлива - це енергетична незалежність. Я вірю, ми можемо бути дуже успішними і працювати над енергетичною незалежністю з США. Ми купляємо американську нафту, але я дуже сподіваюсь на майбутню зустріч. У нас буде більше часу і можливостей обговорити ці можливості і ближче познайомитись один з одним. Я хочу дуже подякувати вам за підтримку.

Трамп: Добре. Ну, дуже дякую, і я ціную це. Я скажу Руді та генеральному прокурору Барру подзвонити. Дякую. Всякий раз, коли ви хочете завітати до Білого дому, не соромтесь телефонувати. Дайте нам дату, і ми це вирішимо. Я з нетерпінням чекаю на зустріч з вами.

Зеленський: Дуже дякую. Я був би дуже радий приїхати і був би радий особисто познайомитися з вами і пізнати вас краще. Я з нетерпінням чекаю на нашу зустріч, і я також хотів би запросити вас відвідати Україну та завітати до міста Києва, яке є прекрасним містом. У нас прекрасна країна, яка б вітала вас. З іншого боку, я вірю, що 1-го вересня ми будемо в Польщі, і ми зможемо зустрітися в Польщі. Після цього це було б дуже гарною ідеєю, аби ви відвідали Україну. Ми можемо взяти мій літак і поїхати до України, або ми можемо взяти ваш літак, який, напевно, набагато кращий, ніж мій.

Трамп: Гаразд, ми можемо це вирішити. Я чекаю на вас у Вашингтоні та, можливо, у Польщі, я думаю, ми будемо там у той час.

Зеленський: Дякую, містере президенте.

Трамп: Вітаю вас за фантастичну роботу, яку ви зробили. Весь світ стежив. Я не впевнений, що це було підлаштовано, але мої вітання.

Зеленський: Дякую, містере президенте. До побачення.*CrowdStrike – компанія, яку найняли для розслідування взламу серверів Демократичної партії США 2016 року.

Переклад ТСН

М.Кульчинський Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • У Рівному знайшли ID-картку

  У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
 • Втрачений техпаспорт на автомобіль

  Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
 • У районі Басового Кута загубився цуцик

  Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного