Історія кохання фармацевта і дружини майбутнього генерала (ФОТО)

Love Story Лесі та Сергія

[media=78581] 

Все, напевно, розпочалося зі шкільних років. Коханий говорив, що я йому сподобалась ще коли була в 7 класі, а він - в 11-му.

Але як він сказав: «Ти ще була маленькою, зелененькою, та й мені ше не до дівок було. Та й на все свій час!».

Ну от... Вступив любий після школи у Київ у Національну академію внутрішніх справ. Навчатись було дуже важко, вдома бував раз на півроку.

Але мені це було невідомо, бо його майже не знала, пам`ятала лише, що ходив якийсь парубок в 11 клас тай все. Йшли роки, я вже закінчувала 9 клас. І тут - повідомлення вКонтакті: «Привіт». Так і зав`язалося якось потихеньку спілкування. 

А потім літо, всі на канікулах, дискотеки, пікніки, помалу взнавали один одного, але до "зустрічання" справа ще не йшла (вперта я була дівка, до закінчення школи мати якісь відносини з хлопаками геть не хотілось).

Але Сергій не відступав, і до закінчення 11 класу, мабуть, тричі пропунував зустрічатись. Я відмовляла, думала, що якщо моя людина - то дочекається випускного, і тоді вже можна буде щось спробувати. І дочекався! Саме на випускний, під пісню, яка мені на той час дуже подобалась, він 4-й раз запропонував мені бути його дівчиною. Я погодилась.

Потім наступив вересень, потрібно роз’їжджатись у різні міста: він у Київ, а я - у Рівне (вступила на фармацевта).

Ой, важкий був період. Адже, коли звикаєш до людини, то надзвичайно важко розлучатись на довгий час. А ми, мабуть, за півтора року побачились 3 рази (дуже важкий графік навчання у військових, та й в медичному).

Але, повірте, хто б там що не говорив, яка б там відстань не була між двома люблячими людьми - це не перешкода для кохання. На відстані ти зміцнюєш свою довіру до коханої людини, цінуєш кожну хвилинку, коли ви змогли поговорити по телефону, щоб просто почути голос, побачити усмішку на екрані комп’ютера.

І це відчуття, коли бачиш його по ту сторону екрану і не можеш пригорнутись, не можеш поцілувати і міцно обійняти, чесно - це для мене було найгіршою каторгою. Але я і досі коханого вірного чекаю з тієї академії, адже він зараз навчається на магістра:), а він чекає мене з медичного.

Але, повірте, коли ти на 100% впевнений в цій людині, на 100% взаємне кохання, вірність та велика-велика любов – очікування того варте і розумієш це з кожною  зустріччю.

Зараз я дуже щаслива та неймовірно пишаюсь тим, що я була дівчиною курсанта, чіпляла йому на плечі погони лейтинанта, а в лютому буду вже дівчиною офіцера.  А в майбутньому – ще й дружиною генерала (ну а що, мріяти можна ж).

І головне - разом, нога в ногу, крокувати до своїх мрій та цілей. Кохайте та будьте коханими, і даруйте свою любов та тепло світу❤

Нагадуємо, що усі охочі можуть взяти участь у розіграші романтичної вечері на двох від Радіо Трек у ресторані БарМаки.  

Для цього потрібно лише прислати нам на пошту love@radiotrek.rv.ua свою Love Story і, звичайно, додати кілька фото.

У вівторок, 14 лютого, ми визначимо переможця. Можливість виграти романтичну вечерю отримають дві пари: одного переможця обере редакція Радіо Трек, ще одного - за допомогою сервісу Random.

Ви можете переглянути, як це робили інші. Участь у проекті вже взяли Людмила Савонькіна, Ксенія Юрченко, Ірина Цвенюк, Яна Немчінова, Ірина Яцюк, солістка гурту «Platina» Вікторія Васалатій, Ніна Цоуфал​, голова Рівненськох обласної організації Національної спілки письменників України Ірина Баковецька, Анастасія Нищенко, багатодітна сім`я Анни та Василя Котеля, Іван та Іванка, Алевтина та Вадим.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень