Долі львів’янки і рівнянина поєднав сонячний Крим: Love Story на Радіо Трек (ФОТО)

Своє кохання в один день знайшла Ніна Цоуфал та її тітка

Наша історія кохання розпочалась у сонячному Криму ще за рік до знайомства. У мене там проживає тітка. Пішла вона на концерт під відкритим небом. У квитках, як не дивно, не було вказано місце, і тому вона сіла там, де було вільно - біля хлопчини. На що той відповів, що тут зайнято... Так  розмова від сперечань перейшла до знайомства. Виявилось, що це були хлопці з Рівного (серед них був і місцевий - майбутній чоловік моєї тітки).

 

Через рік вони знову приїхали. Приїхала і я зі Львова до своїх родичів... Одного вечора вийшли прогулятись з тітчиними знайомими, серед яких був і мій майбутній чоловік - Артем). Потім запросили мене в гості у Рівне... А далі чотири роки електрички Львів-Рівне))), весілля і переїзд у Рівне.

 

Цього року у нас з Артемом річниця весілля - 10 років. Але найголовніше у цій історії - це наші сини Михайло і Данило. Народилися вони у 2010 і у 2016 роках, але в один день))))

Наше сімейне життя за 10 років дууууже змінилося завдяки народженню дітей. Згадую себе на початку - молода, нестримна, там, де можна промовчати - не мовчала. Дуже багато змінило народження старшого сина. Він у нас - особлива дитина. Ми пережили дуже важкі часи разом: від встановлення діагнозу - до його усвідомлення і прийняття.

Зараз ми зовсім інші. Ми стали по-іншому дивитись на світ - набагато оптимістичніше, життєрадісніше і, напевно, мудріше. Цьому нас навчила дитина. Звичайно, бувають і невеселі дні, але ми намагаємось завжди і у всьому підтримувати один одного.

Чоловік і діти - моя єдина опора, а я - їхня. Дуже їх люблю!!! Дякую Богу за таку не дуже легку, але неймовірно прекрасну долю!!!

Нагадуємо, що кожен охочий може взяти участь у розіграші романтичної вечері на двох від Радіо Трек у ресторані БарМаки.

Для цього потрібно лише прислати нам на пошту love@radiotrek.rv.ua свою Love Story і, звичайно, додати кілька фото.

14 лютого ми визначимо переможця. Можливість виграти романтичну вечерю отримають дві пари: одного переможця обере редакція Радіо Трек, ще одного - за допомогою сервісу Random.

Cвоїми історіями з нами вже поділилися Людмила Савонькіна, Ксенія Юрченко, Ірина Цвенюк Яна НемчіноваІрина Яцюк та солістка гурту «Platina» Вікторія Васалатій.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень