Анталія, або Львів у Туреччині. Враження кореспондента Радіо Трек (ФОТО)

"ПРЕЗИДЕНТ" АНТАЛІЇ

Рівненські журналісти не тільки відпочивають на морському узбережжі, але і мають насичений графік різноманітних поїздок та візитів, переубваючи в Анталії. Зокрема і візит до губернатора Анталії Мюніра Карагоглу.

Скажу відразу, адміністрація і зовні, і всередині виглядає як звичайна, старенька турецька будівля. Як кажуть у народі - "без понтів". Однак відчуття, що в Туреччині все "по-багатому" і люди люблять жити на "широку ногу" - не полишало. Навколо пана Мюніра його підлеглі літали як метелики. Такого як "на це питання я давати відповіді не зможу, бо це статистика, треба рахувати і в нас немає" не було.

Як тільки щось потрібно було, відразу його колеги менші по рангу підносили відповідні документи. До речі, питання перед прес-конференцією ми не узгоджували, а це, на хвилиночку, - президент Анталії (так його називають місцеві).

Він повідомив, що ситуація у Туреччині наразі стабільна і боятися летіти на курорт  - безглуздо.

Однак з рівнем безпеки стало трохи жорсткіше. До прикладу, на в`їзді в аеропорт вашу автівку повністю обшукають, а перед входом до зали очікування заглянуть вам навіть під папругу. Тому летіть і не бійтеся (звичайно, якщо гроші маєте і під ременем все чисто).

Казав ще "гарант" про те, що, до прикладу, у 2013 році Анталію відвідало близько 380 тисяч українців, росіян було 3 мільйони. Ще дуже наголошував на тому, що з Україною прекрасні стосунки, дуже люблять українського туриста і навіть у цьому сезоні занизили ціни на відпочинок для "наших". Це все добре, але жодного жовто-блакитного на вулицях Антілії я не побачив. Російський - є, німецький, французький, канадський... Ну то таке.

СТАРЕ МІСТО

І справді, дуже нагадує Львів. Вузенькі вулички, книжкові магазинчики, килими, сувеніри і багато, багато всього. Тут розписувати немає чого.

Цікаво, що без пригод у старому місті не обійшлося. Ходили всі групою разом, тоді як колеги  вирішили познімати подалі від групи. Я пішов за ними. Через 5 хвилн - група зникла. Було весело. Години півтори ми блукали по вуличках старої і нової Анталії. Хвала мобільному оператору, який вигадав давати 100 мегабайт мобільного Інтернету користувачам, які перебувають в Туреччині і генделикам з безкоштовним WI-FI. Списались, знайшлись, і всі на нас злі (колеги, вибачайте - авт.).

А про древню Анталію фотографія скаже все сама замість букв.

Чекайте на нові розповіді далі.  

Спойлер: 13-кілометровий рафтинг з мегапозитивним грузином Жоріком, 2 кілометри по каньйону з Тарзаном, Жоріком і Синою без страховки та їстівні кактуси. З фото і навіть з відео. Тому - далеко не  втікайте.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень