Влада Німеччини наочно показала німцям, як виживати зимою без тепла та електрики (ВІДЕО)
Радять одягати все тепле і робити мінікаміни
Як виживати зимою без тепла та електрики? Нетривіальне запитання.
Влада Німеччини з цього приводу навіть підготувала та випустила спеціальне навчальне відео. Як повідомляється,
Німецьке федеральне відомство з захисту населення і допомоги при катастрофах (BBK) опублікувало відео, де показало, як пережити зиму при виникненні проблем з енергопостачанням.
ЩО РОБИТИ, КОЛИ НЕМА СВІТЛА І ТЕПЛА?
На відеоролику, який відомство опублікувало в соціальній мережі, у квартирі мерзне жінка. Її кімнату висвітлює безліч свічок, бо електроприлади не працюють. Бажаючи зігрітися, вона надягає верхній одяг з рукавичками, а також закутується шарфом.
Далі на ролику видно, як вона для збереження тепла заклеює вікна фольгою і самостійно збирає подобу грубки чи каміну на основі все тих же свічок, металічного штиря та просвердленого керамічного вазону.
Пізніше до жінки в двері дзвонить молода пара: вони теж одягнені і виглядає, що прийшли, аби рятуватися від холоду – усім разом (не витрачаючи надмірно запасу свічок).
Відеозапис супроводжує звернення, в якому пояснюється, що це відео приурочене до Дня захисту в надзвичайних ситуаціях. Крім того, воно зачіпає тему відключення електроенергії.
Причини відключення електрики можуть бути різними, підкреслили в BBK.
Там привели в приклад наслідки урагану «Іда», який раніше пройшовся по території США.
Також в Європі відзначено різке зростання цін на газ. До початку серпня його розрахункова ціна найближчого ф'ючерсу за індексом голландського TTF становила 515 доларів за тисячу кубометрів.
Однак до кінця вересня цей показник збільшився вдвічі.
Нині ж газові ф’ючерси піднялися до показника – 1200 дол. за тисячу кубів
Експерти вважають, що зростання цін на газ у Європі пов'язаний із цілою низкою чинників. Серед них: низький рівень заповнення європейських підземних сховищ газу (ПСГ), обмеження пропозиції з боку основних постачальників, а також високий попит на скраплений природний газ у Китаї.
При цьому, дехто наполягає, що хибною є сама політики Німеччини спрямована на відмову від вугілля та АЕС.
Мовляв, «зелена енергетика» просто не справляється з забезпеченням наявних потреб населення, і це рано чи пізно, але таки доведеться визнати.
Радіо Трек: НОВИНИ