Водій розповів, чому перевізники бояться показати реальний дохід (6 ФОТО)
Дещо про маршрутки
У Луцьку триває епопея з е-квитком. Дехто називає її «транспортним колапсом», бо ситуація там дійсно непроста, але ніяк не доходять руки описати.
Бо проблема комплексна, аспектів багато, за раз не опишеш. Наприклад, у Луцьку закриваються цілі маршрути, а перевізники розпродують свій рухомий склад, бо не хочуть працювати з е-квитками та валідаторами: не бачать смислу.
Чому?
Луцький водій Роман Черняк, який раніше працював на маршрутці № 26а (нині цей маршрут закрився), запевняє: перевізники давно б хотіли працювати відкрито, але не мають можливості.
Про це він розповів у коментарі ІА "Конкурент".
- Не бачу сьогодні перевізника шахраєм. А його намагаються таким зробити.
Таким його показують по телевізору, так про нього пишуть. Кажуть всі, що перевізники шантажують тим, що закриваються, але я не бачу, в чому його шантаж.
Він закрив свій бізнес і продає свої автобуси. Це шантаж?
Це ліквідація підприємства.
Люди працювали над цим багато років. І багато людей просто втратили роботу.
Моя думка така, що міська рада перевізника завжди душила. Мій батько також був перевізником. І ставили такі умови, що перевізник був змушений виживати.
І ціна проїзду регулюється міською радою.
Я розумію, що люди просто більше платити не можуть. Але від цього програє перевізник. Тому що всі витрати він бере на себе.
Чому ми не можемо обновити парк? А тому, що це не вигідно, перевізник також хотів би поставити новий гарний автобус і менше його ремонтувати, затрачати на це час. Проте все це неможливо.
Чому транспортний колапс?
Я думаю тому, що міська рада не хоче взяти на себе ризики, наприклад, на два місяці дати дотацію якусь, підняти ціну проїзду, бо це непопулярне рішення.
Але я впевнений на 100%, що вони скоро прийдуть все одно до цього», – вважає водій.
З його слів, перевізники дійсно бояться ставити валідатори, тому що їм доведеться платити водіям повну заробітну плату офіційно.
І бояться вони, бо знають, що не зможуть заплатити податки.
А не зможуть, бо у них просто на це немає грошей.
«Мій директор порахував, що він боїться виходу цього всього «на біле», бо якщо в нього не додасться чистого доходу, то він не зможе заплатити людям зарплату повністю.
Перевізники давно хочуть працювати відкрито, просто не можуть», – упевнений чоловік.
Радіо Трек: НОВИНИ