Стало відомо, хто був біля Єлизавети II в останні секунди її життя (ФОТО/ВІДЕО)
Частина родини не встигли бути присутніми при останньому подиху Її Величності
Королева Єлизавета II померла 8 вересня у віці 96 років. В останні хвилини її життя з нею були її діти - Чарльз і принцеса Анна. Решта членів королівської сім'ї упустили свій шанс бути присутнім при останньому подиху Її Величності. Про це пише видання Metro.
Останні хвилини життя Єлизавети
Як відомо, королева померла в шотландському замку Балморал. За інформацією інсайдера, принц Вільям, принц Гаррі, принц Ендрю і принц Едвард, а також його дружина Софі помчали в Балморал, коли дізналися, що Єлизавета знаходиться при смерті. Але вони не встигли...
Відзначається, що герцог Кембриджський виглядав похмуріше хмари, коли його підловили фотографи.
У цей час він в'їжджав зі своїми дядьками у ворота шотландської резиденції на своєму Range Rover.
Було 17.00 вечора 8 вересня.
96-річна Єлизавета до цього часу вже померла, попри те, що Букінгемський палац оголосив про її смерть через півтори години о 18:30.
Герцог Сассекський також спробував востаннє побачити свою бабусю після того, як скасував благодійний захід з дружиною Меган Маркл в Лондоні.
Він приїхав в Балморал вже через дві години після того, як звістка про смерть її Величності стало відомо всьому світу.
Його батько - Чарльз був уже в Шотландії, коли лікарі забили на сполох.
Відповідно, біля ліжка Єлизавети в її останні хвилини перебували двоє її дітей - 73-річний Чарльз (старший син) і 72-річна принцеса Анна.
Цікавим фактом є те, що за кілька годин до офіційного оголошення про смерть королеви Єлизавети ІІ, нову прем’єр-міністерку Британії Ліз Трасс сповістили: «Лондонський міст впав».
Повідомлення надійшло на Даунінг стріт по захищеній лінії — таємну інформацію ніхто не мав дізнатися завчасно.
Далі новини з Лондона так само таємно, але надзвичайно стрімко передали урядам 15 держав за межами Британії, де Єлизавета ІІ теж вважалася главою держави, та ще 36 іншим країнам співдружності.
Сценарій дій на випадок смерті королеви пропрацьовувався з 1960-х років.
По кілька разів на рік урядовці й представники ключових медіа в Британії відпрацьовували у дрібницях план на випадок D-Day: коли саме треба спустити прапори на Даунінг стріт, що має бути в ефірі, як відбуватиметься підготовка королеви до поховання.
Радіо Трек: НОВИНИ