Снігова аномалія у парку ім. Шевченка знайшла своє пояснення (6 фото)
Рівне і рівняни
Нещодавно в групі Ровно. Твой город / Рівне. Твоє місто запостили два цікавих фото.
На них ми явно бачимо парк ім. Шевченка, який пронизує біла смуга снігу.
Автор зауважує:
Аномальні явища в Парк культури та відпочинку ім Т.Г.Шевченка Сніг не відступає
Дехто почав жартувати:
Олександр Медведь Траса підземного ходу))
Lupus Album Там холодильний трубопровід проходить
Олександр Шевчук траса для лижників)
Антон Мельников Лижник собі робить трасу
Антон з Олександром, дійсно, мають рацію, і ті, хто часто ходить парком, знають, що тут невідомі люди регулярно – з року в рік – прокладають траси для лижників.
Ну, як невідомі. Сьогодні ми вам представимо цього героя лижних трас.
Виявляється, це знакова для Рівного та місцевого спорту постать – Іван Никифорович Давидюк.
Нам він сьогодні зранку представився як «Іван – син Никифора». Представився, коли ми звернули увагу на чоловіка з лопатою, який розчищав лижну трасу:
- Так, я кожний день їжджу тут з 7-ої ранку. Кожен може, безперечно. Я тільки прошу людей не топтатися по лижні, але для багатьох це як забавка – так тягне їх пройтись. Тож доводиться чистити. Не від снігу, від землі.
- Траса тут 300 метрів. Ми недавно й змагання проводили. Про нас ще рівненське телебачення репортаж робило. Колишнє РТБ… Суспільне… UA:РІВНЕ
Ні, я сам не лижник. Просто люблю лижі та спорт. Сам я 40 років тому став чемпіоном України та майстром спорту з багатоборства ГТО. Зараз до речі теж виступаю – у своїй віковій групі, але тепер моя спеціалізація – плавання.
- А людей тут я, буває, трохи лякаю. Бачу, хтось іде всією родиною по лижні, зупиняю і кажу: «Ну, так, ви порушили нашу спортивну споруду, ми тут турніри проводимо. З дітей грошей брати не будемо, але ви, дорослі, проходьте, будь ласка, в «Фітнеспорт», здайте в касу по 150 грн»… Вони вже, буває, навіть погоджуються йти платити))) Тоді я кажу їм, що не треба, що це жарт. Але прошу нікого не ходити дарма по лижні.
А лижня ця, так – вона ще простоїть довго. От побачите: зараз буде кілька днів тепла, а потім знову буде холодно.
Так що приходьте. Беріть лижі і катайтесь!
До речі, у публікації за 2016 рік про нашого героя можна прочитати:
Чергова життєва дистанція Івана Давидюка
У ці дні святкує свій ювілей заступник директора з виховної роботи, викладач вищої категорії Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу, майстер спорту Іван Давидюк.
Цей ювілей для знакового в області спортсмена – чергова життєва дистанція, яку планує подолати з таким самим оптимізмом, молодечим запалом та енергією.
З дитячих років почав займатися різними видами спорту. Після закінчення дев’яти класів Іван Никифорович вступив до Івано-Франківського технікуму фізичної культури за спеціальність «Плавання».
Після технікуму навчався в Львівському інституті фізкультури та активно займався спортивною діяльністю.
В 1979 році вперше став чемпіоном України з багатоборства, в 2011 р. – учасник чемпіонату Європи (м.Ялта), в 2012 р. – учасник чемпіонату світу (Італія), в 2013 р. – чемпіон І Міжнародного турніру з плавання в категорії «Мастерс».
За період блискучої спортивної кар’єри Іван Никифорович 13 разів ставав чемпіоном України, 11 срібним та 8 – бронзовим призером України.
На Всеукраїнських турнірах він здобував призові місця 15 разів, 29-разовий чемпіон Рівненської області з ветеранського плавання та легкої атлетики.
Рівненське обласне відділення, спортивна громадськість країни вітає ювіляра. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, творчої наснаги та нових спортивних звершень.
Рівненське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.
P.S.
Єдине зазначимо, що за ці два роки Іван Никифорович змінив місце роботи, але й надалі працює у сфері спорту.
Радіо Трек: НОВИНИ