Снігова аномалія у парку ім. Шевченка знайшла своє пояснення (6 фото)

Рівне і рівняни

Нещодавно в групі  Ровно. Твой город / Рівне. Твоє місто запостили два цікавих фото.

На них ми явно бачимо парк ім. Шевченка, який пронизує біла смуга снігу.

Автор зауважує:

Rivne City 

Аномальні явища в Парк культури та відпочинку ім Т.Г.Шевченка Сніг не відступає

Дехто почав жартувати:

Олександр Медведь Траса підземного ходу))

 

Lupus Album Там холодильний трубопровід проходить

 

Олександр Шевчук траса для лижників)

 

Антон Мельников Лижник собі робить трасу

Антон з Олександром, дійсно, мають рацію, і ті, хто часто ходить парком, знають, що тут невідомі люди регулярно – з року в рік – прокладають траси для лижників.

Ну, як невідомі. Сьогодні ми вам представимо цього героя лижних трас.

Виявляється, це знакова для Рівного та місцевого спорту постать – Іван Никифорович Давидюк.

Нам він сьогодні зранку представився як «Іван – син Никифора». Представився, коли ми звернули увагу на чоловіка з лопатою, який розчищав лижну трасу:

- Так, я кожний день їжджу тут з 7-ої ранку. Кожен може, безперечно. Я тільки прошу людей не топтатися по лижні, але для багатьох це як забавка – так тягне їх пройтись. Тож доводиться чистити. Не від снігу, від землі.

- Траса тут 300 метрів. Ми недавно й змагання проводили. Про нас ще рівненське телебачення репортаж робило. Колишнє РТБ… Суспільне… UA:РІВНЕ

 

Ні, я сам не лижник. Просто люблю лижі та спорт. Сам я 40 років тому став чемпіоном України та майстром спорту з багатоборства ГТО. Зараз до речі теж виступаю – у своїй віковій групі, але тепер моя спеціалізація – плавання.

- А людей тут я, буває, трохи лякаю. Бачу, хтось іде всією родиною по лижні, зупиняю і кажу: «Ну, так, ви порушили нашу спортивну споруду, ми тут турніри проводимо. З дітей грошей брати не будемо, але ви, дорослі, проходьте, будь ласка, в «Фітнеспорт», здайте в касу по 150 грн»… Вони вже, буває, навіть погоджуються йти платити))) Тоді я кажу їм, що не треба, що це жарт. Але прошу нікого не ходити дарма по лижні.

 

А лижня ця, так – вона ще простоїть довго. От побачите: зараз буде кілька днів тепла, а потім знову буде холодно.

 

Так що приходьте. Беріть лижі і катайтесь!

До речі, у публікації за 2016 рік про нашого героя можна прочитати:

Чергова життєва дистанція Івана Давидюка

У ці дні святкує свій ювілей заступник директора з виховної роботи, викладач вищої категорії  Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу, майстер спорту Іван Давидюк.

Цей ювілей для знакового в області спортсмена – чергова життєва дистанція, яку планує подолати з таким самим оптимізмом, молодечим запалом та енергією.

З дитячих років почав займатися різними видами спорту. Після закінчення дев’яти класів Іван Никифорович вступив до Івано-Франківського технікуму фізичної культури за спеціальність «Плавання».

Після технікуму навчався в Львівському інституті фізкультури та активно займався спортивною діяльністю.

 В 1979 році вперше став чемпіоном України з багатоборства, в 2011 р. – учасник чемпіонату Європи (м.Ялта), в 2012 р. – учасник чемпіонату світу (Італія), в 2013 р. – чемпіон І Міжнародного турніру з плавання в категорії «Мастерс».

За період  блискучої спортивної кар’єри Іван Никифорович 13 разів ставав чемпіоном України, 11 срібним та 8 – бронзовим призером України.

 На Всеукраїнських турнірах він здобував призові місця 15 разів, 29-разовий чемпіон Рівненської області з ветеранського плавання та легкої атлетики.  

Рівненське обласне відділення, спортивна громадськість країни  вітає ювіляра. Бажаємо міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, творчої наснаги та нових спортивних звершень. 

Рівненське обласне відділення  Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

P.S.

Єдине зазначимо, що за ці два роки Іван Никифорович змінив місце роботи, але й надалі працює у сфері спорту.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень