Ситуація на західному кордоні України: де немає черг, а де вони — найбільші?
Люди, виявляється, не тільки виїжджають, а й повертаються в Україну - боронити державу!
Потік громадян на кордоні України з країнами ЄС та Молдови дещо зменшився у порівнянні з останніми днями. Рівень завантаженості пунктів пропуску наразі також пішов на спад. Як зауважили у Держприкордонслужбі:
Порівнюючи стан черг за останні 12 годин (з півночі 1 березня), відмічаємо, що кількість автомобілів, які очікують перетину кордону зменшилася, приблизно, з 15 тис. до 6,5 тис. автівок.
Черги пішоходів – 50-180 осіб.
Найменш завантаженими наразі є пункти пропуску:
- на кордоні з Польщею: «Ягодин», «Устилуг» і «Краківець»
- на кордоні зі Словаччиною: пішохідний «Малі Селменці»
- на кордоні з Угорщиною: в усіх пунктах пропуску від 10 до 50 авто
- на кордоні з Румунією: «Солотвино»
- на кордоні з Молдовою: усі вільні
Нагадуємо, що усі пункти пропуску на західному кордоні працюють цілодобово. Люди, які бажають перетнути кордон, повинні мати з собою принаймні мінімальний перелік документів, які дадуть змогу встановити вашу особу та особу дітей, а ще - документи, що зможуть довести ваші родинні зв’язки з неповнолітніми особами, які слідують без супроводу хоча б одного із батьків, а з іншими родичами.
Наразі середньодобовий потік через пункти пропуску з країнами ЄС зріс до 120 тис. осіб, більшість з яких прямує на виїзд.
Втім, люди не лише покидають Україну: за 5 днів на Батьківщину повернулися майже 80 тис. наших співвітчизників, більшість з яких – чоловіки.
Це патріоти, які працювали чи тимчасово проживали за кордоном. Вони прибувають до України, щоб поповнити лави ЗСУ, інших військових формувань і сил тероборони.
Радіо Трек: НОВИНИ