Попутники, які дратують увесь вагон. Вбережіть себе
Залізниця для багатьох залишається оптимальним шляхом аби дістатися на відпочинок й не тільки
Втім подорожувати потягом не завжди комфортно. Й наразі йдеться не про застарілий рухомий склад, брак кондиціонерів у вагонах й чистоту. Поїздку цілком реально можуть зіпсувати – попутники. Це завжди лотерея, хто саме опиниться поруч з вами у купе чи на місцях у плацкарті.
Наразі розкажемо про найбільш дратівливих персонажів.
«Адвокат»
Цілком ймовірно що такий попутник й зовсім не має юридичної освіти, а його реальна робота дуже й дуже далека від цієї сфери. Утім він добре знає свої права й відстоює їх на кожному кросі, буквально.
Ви впізнаєте його одразу на вході у вагон. Він почне сперечатися з провідниками й кидати невдоволені погляди на тих, хто проводжає пасажирів й затримався у вагоні. Дратує він тим, що ніколи не готовий пустити навіть літніх попутників на нижню полицю.
А ще постійно скаржиться, що йому не дають стати й всю дорогу погрожує, що викличе поліцію.
«Я ж мати!»
Ну власне такі персонажі дратують не тільки у поїзді… Як правило, це жінки з однією, а може й більше дітьми. При цьому дитина поводиться часто цілком спокійно й тихо. А от «Я ж мати!» завжди буде сунутися до вбиральні без черги, тому що «ну я ж дитиною!». Вони впевнені, що усі навколо створені для того аби забезпечити їй та її дітям комфорт.
Ситуація загострюється, якщо дитина голо слива.
У такому випадку зробити їй зауваження не можливо, бо існує ризик що вона зчинить скандал.
«Все своє беру з собою»
Це ті самі попутники, які починають їсти й пити усе, що вони з собою брали, ще до того як потяг рушить з місця. У них з собою курка гриль, картопля, копчена ковбаса, яйця та інші продукти які видають доволі різкі запахи. Ще добре якщо так…. Але й буває, що вони беруть з собою пиво й куди міцніші напої.
Якщо ваш попутники саме такий персонаж, не розраховуйте що ви будете міцно спати.
А от випити й закусити - запросто.
«Шукаю психолога»
Зазвичай це люди середнього віку, й жінок й чоловіків однаково. Спочатку вони поводяться дуже скромно: дивляться в вікно, гортають стрічку соцмереж у телефоні або й просто читають. Але варто вам почати з ними розмову, як на вас поллється прірва історій про їх життя, друзів, роботу й проблеми, проблеми, проблеми….
Існує високий ризик відчути себе у ролі психолога.
Хочете ви чи ні – але доведеться вислухати усі ті людські негаразди та розчарування у житті.
Біда у тому, що розпізнати їх одразу вкрай складно.
Радіо Трек: НОВИНИ