Не Трійцею єдиною: що роблять у цей день рівненські кришнаїти (ВХІД ВІЛЬНИЙ)
У них сьогодні піснеспіви та лекції
У себе на сторінці у Facebook рівненський Центр ведичної культури запрошує на недільну програму. Вхід вільний, храм розшташований на вулиці Чорновола, 89-з. У центрі пропонують знайти відповіді на духовні питання, почути спів ведичних гімнів і спробувати вегетеріанську кухню.
Програма починається о 14:00 щонеділі.
О 14:00- бхаджани та кіртан. Це означає релігійний спів в індуїзмі, іноді стародавнього походження, пише Вікіпедія. Кіртан називають синонімом цього слова, однак кіртан ще визначають, як спів імен божеств.
15:00 лекція Патіта Павана – відомого у Росії проповідника та сходознавця.
16:00 Гаура-араті, кіртан, Нрісімха-пранама. Гаура араті – це пісня, яка виконується щоденно на вечірніх богослужіннях у храмах Міжнародної спільноти свідомості Крішни і т.д. Нрісімха-пранама – ще одна з таких регілійних пісень. Мантра – звертання до Бога Нрісімхи.
16:50 прасад (команда Шрі Харі пр.) Вікіпедія пише - в індуїзмі їжа, або будь-який інший елемент, в ході релігійного обряду запропонований божеству, який потім роздається серед віруючих як духовна й священна речовина, як символ божественної благодаті.
17:30 спілкування, бхаджани.
Тема недільної лекції: "Історія маленького хлопчика, який став великим відданим. Дхрува Махараджа". Дхрува - махараджахіраджа (цар царів) держави Раштракутів у 780 –793 роках, визначний індійський військовий діяч.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ