Не Трійцею єдиною: що роблять у цей день рівненські кришнаїти (ВХІД ВІЛЬНИЙ)

У них сьогодні піснеспіви та лекції

Рівненські шанувальники ведичної культури. Фото  зі сторінки Центру ведичної культури Рівне.

У себе на сторінці у Facebook рівненський Центр ведичної культури запрошує на недільну програму. Вхід вільний, храм розшташований на вулиці Чорновола, 89-з. У центрі пропонують знайти відповіді на духовні питання, почути спів ведичних гімнів і спробувати вегетеріанську кухню.

Програма починається о 14:00 щонеділі.

О 14:00-  бхаджани та кіртан. Це означає релігійний спів в індуїзмі, іноді стародавнього походження, пише Вікіпедія. Кіртан називають синонімом цього слова, однак кіртан ще визначають, як спів імен божеств.

15:00 лекція Патіта Павана – відомого у Росії проповідника та сходознавця.

Патіта Павана.

16:00 Гаура-араті, кіртан, Нрісімха-пранама. Гаура араті – це пісня, яка виконується щоденно на вечірніх богослужіннях у храмах Міжнародної спільноти свідомості Крішни і т.д. Нрісімха-пранама – ще одна з таких регілійних пісень. Мантра – звертання до Бога Нрісімхи.

16:50 прасад (команда Шрі Харі пр.) Вікіпедія пише - в індуїзмі їжа, або будь-який інший елемент, в ході релігійного обряду запропонований божеству, який потім роздається серед віруючих як духовна й священна речовина, як символ божественної благодаті.

17:30 спілкування, бхаджани.

Тема недільної лекції: "Історія маленького хлопчика, який став великим відданим. Дхрува Махараджа".  Дхрува - махараджахіраджа (цар царів) держави Раштракутів у 780 –793 роках, визначний індійський військовий діяч.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень