Надійний захист сторінки у соцмережах: найпростіші способи
Нічого складного, зате надзвичайно дієво
Власники смартфонів щодня користуються купою різноманітних додатків. Особливо популярні на сьогодні мобільні додатки соцмереж і месенджерів.
І саме тут можна зустріти більшість шахраїв. Причина тому проста – через соціальну мережу можна набратися боргів від імені власника аккаунта, через пошту – здійснити спам розсилку, а через онлайн-банкінг – зняти гроші з банківської картки.
Захистити свій обліковий запис насправді дуже легко – достатньо кількох простих способів
Один пароль на один аккаунт
Багато людей заводять один пароль на всі облікові записи. Це неправильно, адже вгадавши пароль і отримавши доступ до одного сайту, зловмисник зможе зламати й інші акаунти власника смартфона.
Порада: краще вигадуйте різні паролі для різних аккаунтів. Якщо боїтеся забутися який до чого пароль – запишіть його в якомусь надійному місці, до якого в інших людей немає доступу.
Пароль має бути складним
Бажано, щоб пароль до електронної пошти та соцмереж мав не менше 10 символів, серед яких – і латиниця, і цифри, і всілякі символи (наприклад, ! @ – $% ^ & * ‘/ ).
Порада: створюйте довгий складний і нелогічний пароль. Наприклад: «0N2о74!f_$ааа». Щоб вгадати такий і життя не вистачить!
Користуйтеся двофакторною авторизацією
Більшість соцмереж та месенджерів вже давно мають можливість підключення двофакторної авторизації.
Порада: користуйтеся цим! В такому разі шахраям буде дуже складно «зламати» ваш обліковий запис.
Радіо Трек: НОВИНИ