Купівлю пралки чи авто краще відкласти. Як поводитися з грішми під час воєнного стану

Розповів очільник Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики

Він купівлі предметів розкоші чи товарів довготривалого користування краще утриматися та зачекати кращих часів. Ситуація в економіці країни наразі не стабільна, тож краще зосередитися на заробітках. Навіть якщо у війну вони суттєво зменшилися. 

Я б порадив не купувати автомобілі та не вкладати гроші у предмети довгострокового споживання.

 

Рекомендую економити гроші, заробляти гроші, навіть якщо платять менше, ніж до війни, і планувати своє життя на післявоєнний період, коли економіка буде відновлюватися і зростати…

 

Якщо у мене є певні заощадження, то, зважаючи, що військові дії ще не завершилися, логічно ці заощадження зберегти на крайній випадок. Якщо я буду купувати сьогодні пральну машину, напевно, для мене це буде інвестицією не досить розумною. Можна потерпіти й зі старою, - каже очільник Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

За порадою парламентського фінансиста, гроші краще тримати у гривні, адже це стабільна валюта й українці їй довіряють. 
Після першого шоку війни економіка поволі починає відновлюватися. 

Якщо на початку квітня продовжували працювати 40% людей (від тих, що працювали до повномасштабного вторгнення, то зараз їх вже 60%, і буде ще більше, - пояснює Гетманцев.

При цьому є суттєва різниця між регіонами, де вже не ведуться бойові дії, і містами, наближеними до зони бойових дій. Надходження там різняться. 

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Поширити в Facebook