«Дон Кіхот» серед чиновників Рівного (ФОТО)
Виявляється, такі є!
«Рівненський Дон Кіхот» – саме так віднедавна називають начальника управління культури і туризму Максименка Тараса. Вдумайтесь, за останній місяць – уже друга кримінальна справа, в якій фігурує цей чиновник.
Фігурує поки як свідок, але згідно з новим кримінально-процесуальним кодексом, свідками називають усіх, навіть тих, кому завтра вручать підозру про вчинення правопорушення.
Що ж це за оказія така? У чому причина?
А почалося усе з «занадтої» активності посадовця на поприщі боротьби за історичний ареал та історично-культурну спадщину міста. Скандальні будівництва на Мазепи, Толстого, 16 липня, Кавказькій, Сагайдачного – ось далеко не повний перелік будівництв, проти яких виступав та виступає чиновник.
Крім того, він ініціював та педалює виготовлення історико-архітектурного опорного плану - документу, який регламентуватиме усю забудову історичного центру міста.
Цей план мають виготовити до кінця березня 2018 року.
Нагадаємо, над ним працюють науковці зі Львова вже більше року.
І що тепер?... А от що. На цей час чиновник Максименко проходить по справах, не пов’язаних із корупцією чи хабарництвом, як багато хто з чиновників.
Він фігурує у кримінальних справах, які стосуються (увага)
- підпалу офісу
та
- перешкоджанню діяльності забудовників.
До речі, у двох цих справах фігурують ДВІ різні фірми-забудовники. Тобто, виходить, що чиновник управління культури і туризму протистоїть потужним забудовникам у їхніх намаганнях хаотично забудувати центральну частину міста. І це достойне похвали.
Бо нам невідомо жодної аналогічної справи по працівниках управління архітектури і містобудування або місцевого ДАБІ, які й мали б згідно з посадовими інструкціями якнайактивніше боротися зі знахабнілими забудовниками.
Чи зможе принциповий Максименко та жменька активістів протистояти та перемогти великих забудовників із мільйонними статками, у яких є добрі знайомі у поліції, прокуратурі та судах – невідомо!
Але це – поки що!
Коли ж у міста з’явиться невід’ємна частина генерального плану міста під назвою «Історико-архітектурний опорний план», тоді старовину та спадщину будуть захищати вже не активісти з Максименком, а ЗАКОН!
Будьте уважні – робіть висновки! Не падайте духом!
Лейчук Сергій
Голова правління
Tовариства охорони та збереження пам’яток історії та культури
Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram
Радіо Трек: НОВИНИ