Чому в домі не водяться гроші: народні прикмети
Головні помилки у поводженні з грошима, за спостереженнями наших предків
Гроші вміють ображатися
Якщо купюр у гаманці стає усе менше або вам заплатили менше, ніж ви очікували, то спересердя кинута фраза: «І за ці копійки я повинен горбатитися?!», має здатність відвернути фінансовий успіх.
Тому предки радили не говорити вголос фрази, які могли б «образити» гроші, на кшталт: «Чорт би побрав ті гроші», «Як дістала ця бідність», «Гроші - не головне».
Неправильне зберігання
Зберігаєте гроші у шкарпетці чи під матрацом? Серед сторінок детективного трилера? Не варто цього робити! Гроші енергетично чутливі до негативу.
Правильно чинять ті, хто тримає гроші в кухні, на холодильнику. Адже найкращі місця для притягання грошей - біля вхідних дверей і на кухні.
Поспішне витрачання
Предки вірили, що гроші, які ви отримали у якості зарплати, чи подарунку, мають переночувати у домі.
Витративши гроші у той день, в який вони прийшли, ви запускаєте енергію швидких витрат.
Позичати можна не у кожен день тижня
Не позичайте гроші у вівторок - «усе життя в боргах будете», говорили наші предки. Також не варто давати в борг у понеділок і робити в цей день великі покупки.
Не варто брати в борг, а також віддавати гроші ввечері, інакше вони просто перестануть у вас водитися. Причому віддавати гроші варто тільки правою рукою, а позичати - лівою.
Порожній гаманець
Предки вірили, що порожній гаманець притягує бідність, тому ніколи не витрачали все до останньої копійки.
Відмова від здачі
- Дріб'язку не треба, - часто можна почути фразу від покупця. Саме ця зневажлива фраза щодо дрібних монет відвертає від людини прихід нових грошей.
Радіо Трек: НОВИНИ