ON-LINE

Завтра у Рівному стартує хакатон

четвер, 12 жовтня 2017
Триденний брейнстормінг відбудеться у НУВГП

У Рівному відбудеться хакатон креативного підприємництва. Впродовж 48 годин без перерви учасники намагатимуться знайти шлях для втілення креативних ідей у бізнесі. 

Запрошені як учасники з власними креативними ідеями, так і ті, хто хоче обговорити чи доповнити ідеї інших учасників. За час хакатону проекти пройдуть шлях від ідеї до прототипу. Міжнародні та вітчизняні експерти з креативних індустрій у ролі менторів допоможуть подолати цей шлях максимально ефективно і швидко.
 

Менторами на цій події будуть фахівці з країн Центральної Європи, які будуть представлені основними партнерами проекту «Visegrad Urban Creativity Clusters Network»:

 • Товариством «Вілла Деціуша» Stowarzyszenie Willa Decjusza (Краків, Польща)
 • Злінським креативним кластером Zlinsky Kreativni Klastr (Злін, Чехія)
 • Creative Industries Kosice (Словаччина)
 • Digital factory (Будапешт, Угорщина).

Команди-переможці хакатону вирушать у творчу експедицію країнами Центральної Європи - Люблін, Краків, Злін, Братислава, Будапешт, Кошице, Львів.

На учасників та гостей хакатону чекатимуть цікаві знайомства та море спілкування під час Design Shelter Weekend, на якому будуть представлені місцеві креативні виробники, смачна вулична їжа та багато кави.
 

Проект здійснюється за підтримки Міжнародного вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди.

В рамках хакатону креативного підприємництва від проекту Visegrad Urban Creativity Cluster Network пройде Design Shelter Weekend. 


Запрошені майстри та виробники крафтових речей, їжі, креативні спеціалісти з надання послуг тощо. З 10.00 до 17.00 14 жовтня відбуватиметься презентація і продаж товарів, проведення майстер-класів тощо на території БОМБОСХОВИЩА НУВГП (стилістика буде витримана!).

Хакатон відбудеться у період з 13 по 15 жовтня за адресою м. Рівне, вул. Соборна, 11, перший корпус НУВГП.
 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Згубився бігль

  В районі вулиці Дворецька згубилася собака породи бігль з нашийником. Прохання...
 • Загублено документи на Бідюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Бідюк Тетяна. Велике прохання повернути...
 • Загублено документи на Кравчук

  В районі вулиці 16 Липня було загублено жіночу сумку з речами та документами на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного