ON-LINE

У Рівному день і ніч трудилися десятки програмістів. Над чим?

неділя, 13 серпня 2017
Кілька груп

У Рівному кілька днів поспіль тривала масштабна IT-тусовка «Хакатон». В приміщенні комп’ютерної академії «Шаг» зібралися понад півсотні програмістів і просто креативних людей, які спільними зусиллями мають створити рівнянам корисний додаток для смартфонів.

Для цього їх поділили на п’ять команд, кожна з яких з 11-го серпня протягом 48-ми годин працювала над окремим проектом. Про це Радіо Трек розповів один із організаторів заходу Роман Денисюк:

Зібралося приблизно 50-70 чоловік, які поділилися на п’ять команд. Вони протягом трьох днів працювали над власними проектами, які сьогодні о 18-й презентуватимуть.

 

Деякі ходили спати додому, а були групи, що працювали ледь не всю ніч. Ми облаштували місця для сну, тож вони засинали просто в академії. Інші приходили з самого рання, пили каву та бралися за роботу. 

 

Серед прототипів є додаток, який значно удосконалить сервіс «Дозор» для відстежування маршруток. Кожен окремий автобус можна буде оцінити. Також є програма в сфері ЖКГ. Насправді вона досить складна, але можу сказати, що основа її – це можливість фотографувати проблему та завантажувати її в мережу, де це побачать комунальники.

Окрім цього організатор зазначив, що є додаток спеціально для патрульних:

Це щось на зразок карти, на якій люди помічатимуть проблемні місця, події, де треба втручання правоохоронців тощо. Загалом, додаток покликаний зробити роботу патрульних зручнішою.

Фото одного розроблених прототипів під назвою "MAYACHOK". Додаток дасть змогу повідомляти правоохоронцям про порушення, позначивши їх на карті

Розгляд проектів журі та учасники розпочнуть сьогодні о 18-й годині. Команди висунуть свої прототипи додатків на голосування. Переможцям допоможуть повністю розробити власний проект та запустити його в користування до кінця цього року, каже Роман Денисюк. Наступні подібні «Хакатони» організатори  планують проводити двічі на рік

 

 

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдений автомобільний номерний знак

    Знайдено номерний знак WSE 6 L 15 (PL). Відтак, якщо Ви власник цього номеру,   ...
  • Загублено телефон

    Загублено мобільний телефон «Sony Xperia». Прохання повернути за...
  • Знайдено свідоцтво на Гецько

    На Вербовій, 20 знайдено свідоцтво про смерть на прізвище Гецько Микола. Тому, хто...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного