У Харкові помер військовий з Рівненщини

Завтра у нього мав би бути День народодження

Про втрату повідомив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Військовий помер сьогодні, 8 липня.

День розпочався з сумної новини. Ми знову рахуємо втрати...

Сьогодні в Харкові в госпіталі помер наш військовий з Дубровиччини Борсук Іван Іванович. 9 липня йому мало б виповнитись 32 роки. 


Тиждень тому під час виконання бойових дій біля Попасної він отримав кульові поранення. Лікарі, на жаль, не змогли врятувати нашого вояка.

Іван був Кавалером ордену «За мужність» III ступеня. Дубровиччина від сьогодні в жалобі за своїм земляком.

Висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким героя.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень