Присяга нових поліцейських у Рівному: 35 ФОТО і коментарі

Сьогодні в обласному центрі 193 поліцейських склали присягу

Ряди нових правоохоронців поповнили юристи, журналісти, підприємці та спортсмени, серед яких 26 жінок і 24 учасники АТО. Усіх їх відібрали із майже п‘яти  тисяч охочих. Очікуваннями від своїх перших днів служби поліцейські поділились із кореспондентом Радіо Трек:

Рівне стало 22-им містом України, де патрульні складали присягу. Крім того, на урочистості завітала і Голова Нацполіції України Хатія Деканоідзе. Далі пряма мова:

– Як я сьогодні казала на присязі, найголовніше те, що вони працюватимуть чесно. Так, можливо вони не досвідчені, можливо є проблеми і помилки, але знаєте, ми будемо розвиватись і, найголовніше, ми не стоїмо на місці, ми розвиваємося.

Між тим, Хатія Деканоідзе повідомила, що сьогодні ввечері разом із керівником поліції Рівненщини Сергієм Князєвим поїде на Сарненщину для проведення робочої наради. Вона нагадала, що кілька тижнів тому була створена спеціальна група з представників національної поліції, яка боротиметься із незаконним видобутком бурштину на Рівненщині.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень