Зиму спочатку звільнили, тепер... Хто очолюватиме обласну лікарню у Рівному

Після «коронавірусного скандалу» та судового процесу

Конкурс з обрання керівника Рівненської обласної лікарні таки відбудеться.

Бо Здолбунівський районний суд скасував вимоги своєї ухвали щодо припинення процедури проведення конкурсу на зайняття посади керівника КП «Рівненська обласна клінічна лікарня».

Тож в обласній раді цього тижня відбулося засідання постійної конкурсної комісії.

- Голова комісії, депутат обласної ради Валерій Редько ознайомив присутніх з рішенням Здолбунівського районного суду та запропонував членам комісії ознайомитися з пакетами документів від претендентів на цю посаду.  

 

Нагадаємо, що бажання очолити обласну клінічну лікарню виявили двоє: попередній її керівник Іван Зима та в.о. головного лікаря цього підприємства Віктор Ткач.

 

Вивчивши подані документи, члени комісії одноголосно прийняли рішення допустити обох претендентів до участі в конкурсі,  - повідомляє пресслужба обласної ради.

Співбесіду з кандидатами вирішили провести у найближчу п’ятницю, 31 липня, о 12.

Нагадаємо, медики в обласній лікарні захворіли на коронавірусну інфекцію через несвоєчасну реакцію керівництва на поширення хвороби. Саме з таким формулюванням з посади головного лікаря закладу звільнили Івана Зиму.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень