Зима восени: Москву замело снігом

Синоптики кажуть, що випало 30% місячної норми опадів

[media=49932]

Найбільше опадів дісталося Підмосков'ю, де випало 18 см снігу, але замело і Москву.  Через снігопад, в ніч на понеділок, в аеропортах Домодєдово і Шереметьєво затримані десятки авіарейсів, деякі скасовані.

Через багатокілометрові затори тисячі москвичів спізнилися на роботу, зафіксовано безліч ДТП. Московська кільцева автодорога майже замкнулася червоним кільцем, сервіс "Яндекс.Пробки" показав 9 балів з 10 максимальних. На прибирання вулиць вранці вийшло 7 тисяч одиниць спецтехніки.
[media=49933]
До початку грудня, якщо буде мести, як зараз, в Москві буде більше, ніж півметра снігу. Нинішня заметіль протримається до суботи, обіцяють синоптики.

Також вони прогнозують, що цьогоріч Росію чекають найсильніші за півстоліття снігопади.

[media=49931]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень