Павленський підпалив двері ФСБ у Москві

Це був черговий мистецький перфоманс, якими, власне, і відомий Павленський

Цієї ночі епатажний художник-акціоніст Петро Павленський намагався підпалити центральний вхід в будівлю ФСБ Росії в Москві на Луб'янці. Павленський сказав, що його акція називається "Загроза". На його думку, ФСБ загрожує всім росіянам.

Художник приїхав до центрального управління Федеральної служби безпеки з каністрою бензину. За кілька секунд він облив бензином дерев'яні двері будівлі і підпалив її, а через 30 секунд Павленського і журналістів, які знімали акцію, затримала охорона ФСБ.

Разом із Павленським затримали журналіста телеканалу "Дождь" Володимира Роменського і журналіста-фрілансера Нігіну Бероєву.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень