Звільнили лікаря, підозрюваного у смерті 5-річного хлопчика

Лікаря, якого звинувачують у смерті 5-ти річної дитини, звільнили з роботи. Цю інформацію кореспонденту Радіо Трек підтвердив головний лікар обласної дитячої лікарні  Віталій Бойко:

Взагалі звільнили з роботи.

Нагадаємо, минулого місяця стало відомо, що в обласній лікарні померла 5-річна дитина. Малюка привезли в хірургію, а вночі дитина померла. Батьки хлопчика вважають, що у цьому винні лікарі. Адже вони більше години не підходили до дитини і не збивали температуру, не розпізнавши респіраторну вірусну інфекцію. Однак, за результатами  Рівненського обласного лабораторного центру Держепідслужби України, ГРВІ не була причиною смерті. Остаточну причину експерти не визначили.  

Читайте також: "Батько померлого хлопчика вимагає покарання лікарю" та "Запис закритої зустрічі між лікарями та родичами загиблого 5-річного хлопчика. Про що домовлялися лікарі".

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень