Звертатимуться до Авакова: у Костополі хочуть відкрити сервісний центр МВС (ФОТО)

Місцевий підрозділ закрили у 2015 через реформу

Сервісний центр МВС хочуть відкрити у Костополі. Відповідне звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова підготував депутат обласної ради Руслан Потапчук, повідомляє Радіо ТРЕК з посиланням на пресслужбу облради.

Відсутність такого центру створює суттєві незручності для значної кількості жителів Рівненської області, в тому числі й через надмірне скупчення відвідувачів у сервісних центрах міст Рівне та Сарни.

Частина жителів Костопільщини та Березнівщини були фактично позбавлені доступу до послуг сервісних центрів МВС, що зумовлено карантинними обмеженнями та обмеженням руху громадського транспорту, зазначає депутат.

У зверненні Руслан Потапчук відзначив, що така ситуація суперечить стратегії реформ, які проводять в нашій країні, адже вони повинні бути спрямовані, в тому числі на наближення послуг державних органів до їх споживача – громадянина.

Враховуючи те, що значна частина послуг сервісних центрів МВС платні, відкриття додаткових сервісних центрів МВС, на наше переконання, не спричинить значного навантаження на видаткову частину Державного бюджету.

 

Крім того, в умовах укрупнення районів та відповідного вивільнення адміністративних будівель ліквідованих районних рад, органи місцевого самоврядування зможуть розглянути питання надання приміщення з метою створення сервісного центру МВС, який обслуговуватиме членів територіальних громад, - йдеться в документі.

Розглянувши це питання, члени профільної комісії обласної ради одноголосно вирішили винести його на розгляд сесії, яка відбудеться 11 березня.

Довідково: У 2015 році місцевий підрозділ МВС України закрили зв’язку з реформуванням системи міністерства внутрішніх справ. Відтоді мешканці колишніх районів Костопільського та Березнівського вимушені отримувати відповідні послуги у Сарнах або Рівному.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень