Зупинка часу в портретах рівненського фотохудожника

Знайомтесь. Це світлини рівненського фотохудожника Сергія Щеглеватих. Йому 29 років. Фотографією він займається вже понад 10 років.

Чоловік відданий класиці, працює у стилі караваджизму, де різко протиставляються світло і тіні. Переважно знімає портрети, але також робить пейзажні зйомки та фотографії ню.

«Фотографія – це зупинка часу. Час плине, а ти можеш його зупинити. Передати емоції. Це життя», – так пояснює своє бажання займатися фотозйомкою Сергій.

Саме за портрети наприкінці минулого року Сергій Щеглеватих на фотосалоні в Угорщині отримав звання кращого автора від Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP).

За його словами, українців за кордоном дуже цінують. Фотографу, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно витратити близько 2 тисяч євро, але якщо тебе помітили, організатори готові піти назустріч та допомагають із витратами.

Зараз Сергій відкриває власну студію та, попри сучасні цифрові технології, має бажання знімати на чорно-білу плівку.

«На зображенні, сфотографованому на плівку, присутнє відчуття життя на кадрі. Сфотографував на цифру – і бачиш, що зображення пласке виходить. А на плівці з’являється об’єм. Таке відчуття, ніби ти хочеш туди зайти і подивитися», – говорить фотохудожник.

У Рівному Сергій Щеглеватих, Анатолій Волох та Олександр Шахманцір також організували перший міжнародний салон фотографії «Rivne Grand Photo Salon 2016».

Вже у цю суботу п’ятеро журі визначать переможців з понад 600 учасників із 58 країн світу, які подали на салон близько 6 тисяч робіт. А переглянути виставку робіт рівняни зможуть навесні. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень