ON-LINE

Зупинка часу в портретах рівненського фотохудожника

п'ятниця, 22 січня 2016

Знайомтесь. Це світлини рівненського фотохудожника Сергія Щеглеватих. Йому 29 років. Фотографією він займається вже понад 10 років.

Чоловік відданий класиці, працює у стилі караваджизму, де різко протиставляються світло і тіні. Переважно знімає портрети, але також робить пейзажні зйомки та фотографії ню.

«Фотографія – це зупинка часу. Час плине, а ти можеш його зупинити. Передати емоції. Це життя», – так пояснює своє бажання займатися фотозйомкою Сергій.

Саме за портрети наприкінці минулого року Сергій Щеглеватих на фотосалоні в Угорщині отримав звання кращого автора від Міжнародної федерації фотомистецтва (FIAP).

За його словами, українців за кордоном дуже цінують. Фотографу, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно витратити близько 2 тисяч євро, але якщо тебе помітили, організатори готові піти назустріч та допомагають із витратами.

Зараз Сергій відкриває власну студію та, попри сучасні цифрові технології, має бажання знімати на чорно-білу плівку.

«На зображенні, сфотографованому на плівку, присутнє відчуття життя на кадрі. Сфотографував на цифру – і бачиш, що зображення пласке виходить. А на плівці з’являється об’єм. Таке відчуття, ніби ти хочеш туди зайти і подивитися», – говорить фотохудожник.

У Рівному Сергій Щеглеватих, Анатолій Волох та Олександр Шахманцір також організували перший міжнародний салон фотографії «Rivne Grand Photo Salon 2016».

Вже у цю суботу п’ятеро журі визначать переможців з понад 600 учасників із 58 країн світу, які подали на салон близько 6 тисяч робіт. А переглянути виставку робіт рівняни зможуть навесні. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного