Чому зупинка на Рівненщині стала небезпечною і страшною: пояснення Служби автодоріг

На Рівненщині помітили небезпечну для життя і здоров’я зупинку: мало того, що вона жахливо засмічена, то ще й дах у ній провалюється так, що дошки будь-якої миті можуть впасти людині на голову

Сфотографував таку зупинку при в’їзді до села Деражне Костопільського району мешканець Луцька Павло Паксіватов. Сайт Радіо Трек писав про це у публікації Небезпечну для життя зупинку-страшилку помітили на Рівненщині. 

У Деражненській сільраді від зупинки відхрестилися. Мовляв, перебуває вона на балансі служби автодоріг, там і питайте.

А заступник начальника Служби автодоріг Рівненщини Микола Козачок каже, що зупинку вони не будували і на їхньому балансі вона не перебуває:

Це десь у 80-их роках будували її лісники. Там десь ще є такого карпатського стилю зупинки. Тому на цей час вона була просто безгоспна, нічия.

 

Сільський голова хай до нас звертається в службу доріг. Ми терміново застосуємо заходи щодо цієї зупинки. Я думаю, що ми, може, там проведемо експертизу, складемо акт дефектів. Можливо, частина її – все те зайве, вершок – розбереться. Просто приведеться в належний естетичний стан, відремонтується цей автопавільйон. Для того, щоб дійсно люди туди могли заходити і ховатися від дощу.   

Чи захочуть таким займатися у Деражненській сільраді, якщо досі взагалі не реагували ніяк на небезпечну зупинку біля села, Радіо Трек з’ясує згодом.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень