Зубожіння через карантин може вбити більше людей, ніж COVID-19, - ООН

Економісти роблять невтішні прогнози

Через пандемію СOVID-19 більша частина людства зіткнулася з голодом. Він зумовлений нестачею їжі та втратою доходів. Про це повідомляє Successful Farming.

Голод був проблемою більшої частини Африки й раніше з багатьох причин. Зокрема, через масові напади сарани. Утім чимало людей втратили засоби до існування саме через карантин по всьому світі.       

Так, значна кількість підприємств у країнах, що розвиваються змушені були припинити роботу. Серед причин: обвал цін на нафту, зниження туризму та різке скорочення грошових переказів з-за кордону.

Цим людям і без COVID-19 жилося вкрай кепсько, – зазначив Аріф Хусейн, головний економіст Світової продовольчої програми ООН (WFP).

За його словами, навіть середній клас у містах став вразливим до бідности та голоду.

За прогнозами Світової продовольчої програми, до кінця року понад мільярд людей страждатимуть від голоду через кризу, спричинену COVID-19, а це означає, що більше людей може потенційно загинути від економічного впливу COVID-19, а не від самого вірусу.

Додамо, що коронавірус теж забрав чимало життів. До прикладу, у США від COVID-19 за пів року померло більше людей, ніж за увесь час Першої світової війни.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень