«Зробіть дешевше», - міський голова Рівного - тим, хто критикує вартість нового фонтану

Адже впевнений, що охочих зробити дешевше не знайдеться

Коментуючи витрати на фонтан за кінопалацом «Україна» на майдані Незалежності, а це 1,5 мільйона гривень, міський голова Рівного Володимир Хомко сказав:

Якщо хтось каже, що може зробити дешевше - дуже прошу: зараз будемо фонтан у парку робити, запропонуйте. Але це - ля-ля-ля: ніхто дешевше не зробить.

Втім, якщо вище названа сума і не найменша, Володимир Хомко не бачить нічого страшного у тому, що підприємство «Рівнеоблводоканал» на фонтані заробило:

Навіть якщо і не дешевше, то це - наш водоканал: заробив копійку – купить вам трубу поміняє у вашому дворі чи люк. Це ж не комерційне підприємство. Він не може ні відкатати, ні перевести на якісь офшори. Він це все витрачає тут же в місті. Заробив – і те, що ми мали віддати чужій організації, він витратить на наше місто. Це кажу як колишній директор водоканалу. Бо також старався заробити для підприємства.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: фонтан
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень