Зріс долар, а за ним – і ціни: Що вже подорожчало на Рівненщині

Скарги починають надходити до управління Держпродспоживслужби

Рівно тиждень минув після того, як курс долара зріс на 25%, і мешканці Рівненщини вже помітили зростання цін.

Зокрема, до управління Держпродспоживслужби надійшли звернення від громадян про подорожчання олії, яєць, борошна та хліба, повідомила завідувачка сектору контролю за цінами Ілона Шелестун.

- Ми маємо вже два звернення від 21 червня. Одне надійшло від рівнянки, інше - від мешканця області. Тож тепер фахівці проведуть позапланову перевірку суб'єктів господарювання на предмет встановлення неправомірної надбавки.

 

Варто зауважити, що трапляються випадки, коли факти спекуляції не підтверджуються, бо роздрібна ціна залежать від ціни постачальника і часто вина з боку суб'єкта господарювання немає, - зауважила Ілона Шелесту. Наразі над перевіркою звернень громадян працюють.  

 

Скаржаться люди і на здороження техніки та інших побутових товарів, однак Ілона Шелест зауважила, що Держпродспоживслужба Рівненщини контролює ціни лише на 12 соціально-значущих товарів – гречку, цукор, борошно, макарони, молоко, хліб, батон, яйця, курятина, вода, олія і вершкове масло.

Також на контролі перебувають ціни на газ, електричну енергію, бензин марки А-92і А-95 та дизельне пальне.

Зауважимо, що з травня в управління Держпродспоживслужби часто надходили скарги щодо високої ціни на пальне. Наразі таких випадків немає і у липні не було жодного звернення. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень