Зрадників треба знати! Чотири країни не підтримали санкції проти Росії у Раді Європи

Вони підтримують країну-агресора

Голосування за припинення участі Росії у органах Ради Європи зібрало підтримку переважної більшості, але не всіх держав-членів. Про це стало відомо від джерел «Європейської правди», а також інших медіа, що слідкують за ситуацією.

Рішення про найжорсткіші санкції в межах Ради Європи, які, швидше за все, змусять агресора вийти зі складу організації, було ухвалене за ініціативою України та Польщі, і його підтримали 42 з 47 членів організації.

 

Це означає, що крім Росії, його не підтримали ще чотири країни

Зокрема, кілька незалежних одне від одного джерел підтвердили, що лише дві держави були проти покарання Кремля – це сама Росія, а також її сателіт, Вірменія. Про це, зокрема, повідомило видання Open Caucasus, що висвітлює події на Кавказі.

Видання цитує єреванського аналітика Річарда Гарагосяна, який каже, що цей крок абсолютно ізолює Вірменію і не вигідний їй, що означає, що вірменська влада була змушена це зробити, не маючи іншого виходу.

Представник Азербайджану на засідання не прийшов, не бажаючи демонструвати позицію у цьому питанні. Натомість його близька союзниця, та держава-партнерка України, Туреччина – утрималася.

Джерела ЄП нагадують, що Анкара прагне бути посередником у потенційних переговорах між Україною та РФ.

Четверта країна, що утрималася під час голосування – це Сербія, що є найближчим соратником Росії на Балканах.

Усі інші прихильні до РФ держави-члени РЄ проголосувати за її покарання.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень